Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12. hét után hány hetente...

12. hét után hány hetente kell járni nődokihoz?

Figyelt kérdés

13.hét közepén voltam. Megnézte a leleteket és mondta, hogy a 20.heti ultrahang után jöjjek legközelebb. 7-8 hétig nektek sem kell menni?


Első gyereknél 3 hetente kellett mennem, szintén hozzá jártam.


2015. ápr. 30. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a 36. hétig havonta 1x voltam.
2015. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem az a "20. heti ultrahang" 18. heti volt, de igen, csak azután kellett ismét mennem.

Utána pedig a terheléses vércukor vizsgálat (24. hét) utánra rendelt vissza.

Azaz 5-6 hetente.

2015. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én magánhoz jártam, és kb 1,5 havonta, tehát 6 hetente hívott. Odaadta a beutalókat minden vizsgálatra, és amikor legközelebb mentem vittem minden leletet.

De néha a kórházban is összefutottam vele.

Mivel dolgoztam, és minden rendben volt, totál feleslegesnek tartottam volna sűrűbben menni, így is sok vizsgálat volt szerintem.

2015. ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem 20+5-ön lesz az ultrahang, nem 18.héten. 18-20 hét között lehet bármikor,én így kaptam időpontot, azt mondták,hogy tudják hogy mi a protokoll, úgyhogy ezen nem akadok fent.


De akkor ez a 7-8 hét is rendben van ezek szerint, ha addig nincsen panasz.

2015. ápr. 30. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!