Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik nődokihoz érdemes...

Melyik nődokihoz érdemes terhesgondozásra (is) járni az Örs vezér téri szakrendelőben? Van valakinek tapasztalata az ottani dokikkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sajnos az előző dokim elment onnan, most derült ki, hogy terhes vagyok. Köszi szépen!
2011. márc. 31. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én Hajdu Dr-hoz járok ott. Nagyon kedves, megbízható, és segítőkész, ráadásul nem csábít magánrendelésre sem, hanem mindent SZTK kereteken belül intéz, tényleg nagyon lelkiismeretesen. Mecsér is kb ugyan ez. A különbség az az, hogy Hajdu nem jár szülni az Uzsokiba, csak a Szent Istvánba, így ha szeretnél szüléshez fogadott dokit, és az Uzsokiban szeretnél szülni, akkor Mecsért javaslom neked! Boldog babavárást! 31 Hkm
2011. márc. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én a Mecsérhez járok és nála is fogok szülni az Uzsokiban. Maximálisan elégedett vagyok vele. Nagyon lelkiismeretes doki.
2011. márc. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi nektek, az Uzsokiban szeretnék szülni, a Mecsérről eddig jókat olvastam, valószínű, hogy őt választom majd, köszi nektek még egyszer!
2011. ápr. 1. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!