Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Védőnőhöz csak a területileg...

Védőnőhöz csak a területileg illetékeshez lehet járni? Hány alkalommal kötelező menni?

Figyelt kérdés
Ti hányszor mentetek?
2015. márc. 14. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Kb. havi egyszer mentem, előzetes egyeztetés után. Utolsó hónapban már heti 1x. Nem volt gond, én szerettem menni, megnyugtatott ha rendben voltak az eredményeim ( vizelet, vérnyomás), hallgattuk a szívhangot....
2015. márc. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4-szer kellett a pecsétek miatt. De mehettem vna többször is, ha akarok. Én szívesen mentem, aranyos nő nagyon. :)
2015. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ő milyen vizsgálatokra küld el? A háziorvossal tartja a kapcsolatot?
2015. márc. 14. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem ő nem küldött sehova, csak minden alkalommal súlyt és vérnyomást mért, vizeletet nézett.
2015. márc. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok helyen a nőgyógyász adja a beutalokat. Nekem a védőnő adta. Ver-vizeletveteles beutaló amit el kellett vinnem a háziorvoshoz pecsételni. Sztem a többivel is igy lesz de maga a kiskonyv is beutaló bizonyos vizsgálatokhoz, amit csak le kell fenymasolni pl vércsoport meghatározásához. A többire sztem már válaszoltak a többiek. A haziorvossal az enyem biztos nem tartja a kapcsolatot, nem tudom hogy valahol máshogy van-e ez.
2015. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!