Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 10 honapos ikreim vannak - el...

10 honapos ikreim vannak - el kell mennem vervetelre, mert ujra terhes vagyok - nem tudom kire bízni oket, gyerek orvos levehető a vert es le adhatom a laborban?

Figyelt kérdés
Terhesen se engednek előre pláne nem gyerekekkel / es keltem oket korán
2015. máj. 1. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
A legtöbb nagyvárosban van vérvétel háznál. De ha most nem tudsz velük mozogni mi lesz ha 3an lesznek?
2015. máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
nagyon bátor no vagy.
2015. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb ha felhívnád ès megkérdeznéd nem?
2015. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

gyerekorvos ha le is venné a vért, nem igen tudna mit kezdene vele, hisz nyilván nem az ő betege vagy.

a saját háziorvosodat kérdezd meg, ha mennek hozzá a laborosok akkor leveheti ő is, de ugye ő is reggel tudja miután jönnek a laborosok. nálunk kedden 8-9 között vesz csak vért.

de lesznek olyan vizsgálatok a terhességed során amit csak a szülészet laborja csinálja majd, muszáj lesz oda is menned. inkább szerintem azt találd ki, hogyan oldood meg, mert sok vizsgálat lesz, a végén már ugye hetente több is, az ikreid meg akkor sem lesz könnyen leköthetőek, sőt! :/

2015. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Apuka?

Bébiszitter?

Mamák? Papák? Ők hol vannak?

2015. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bár nekem nem ikreim vannak de volt mikor vérvételre vinnem kellett a lányomat és én azt úgy oldottam meg hogy babakocsiba bele ültettem és betoltam őt is. 1 perc míg leveszik a véredet.

De tényleg nehéz elmenni a vizsgálatokra gyerekkel, van ahova be sem viheted őket valahogy meg kell oldani.

2015. máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%

Én ezt nem bátornak hívnám...

Valaki vigyáz rájuk, amíg te elmész, apuka, rokon, ismerős, stb. Még egy pár vizsgálatra el kell majd menned terhesen, azt hogy fogod megoldani?

2015. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos sokunknak abszolut nincs segítsége, de ezt nehezen hiszi el az, akinek van.


Kérdező, nekem sincs ki vigyázzon a gyerekekre. Én úgy oldottam meg a terhesvérvételt, hogy vittem magammal a gyerekeket. Egy jónagy sétával egybekötve :) Igen, nem volt huu de kényelmes, de mást nem tudtam csinálni. Én így oldottam meg amikor a harmadik gyerekkel voltam terhes.


3 gyerekes anyuka

2015. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vidd őket magaddal, a férjed társaságában! Ő csak akkor segítsen, ha nem boldogulsz, legalább szokod a helyzetet.
2015. máj. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

párom nem tud jönni. de köszönöm.. megoldom.

szülőkre nem számíthatok messze élnek.

2015. máj. 1. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!