Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Magándokit vagy sztk-sat...

Magándokit vagy sztk-sat választanátok a helyemben? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Több vetélésem volt már és most a 2. babát várjuk a párommal. Régebben magánorvoshoz jártam, de megszűnt a praxisa, újat kellett keresnem. Most vagyok 11 hetes, voltam már magándokinál, akit ajánlottak, de nagyon drágának tartom a terhesgondozást magánban, de nálunk az SZTK-ban pedig annyira rossz hírük van az orvosoknak, hogy nem merek elmenni. :( Mitévő legyek? Keressek új dokit? Ti mennyiért jártok terhesgondozásra?
2015. máj. 5. 14:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Több vetélés után biztos, hogy magánorvost fogadnék.
2015. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Megfizethető magánorvost keresnék. Én 12 ezerért járok Budapesten. 20-25 ezret biztos nem tudnék terhesgondozásra kifizetni, a 12 ezer még talán reális.
2015. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Mégis mennyi az a agyon drága? Előző vagyok. Én úgy fizetem a 12 ezret, hogy megvizsgál havonta, UH-n nézi a babát és minden egyéb nagy UH-ra, vérvételre a kórházba megyek, amiért pedig nem kell fizetni.
2015. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a fontos, hogy jó helyen szüljek, biztos kórházi háttér legyen, aztán ott ajánlottak egy jó orvost. Egyszer voltam a magánrendelésen, ami 10000 Ft volt, utána végig a kórházba jártam be terhesgondozásra. Én nem adtam semmit a terhesgondozás alatt, csak a szülés után. Végig nagyon kedves volt és segítőkész, pedig csak "remélhette" hogy majd kap valamit. Egy sztk-s történetemnek vetélés lett a vége, úgyhogy én akkor megfogadtam, oda én nem megyek, legfeljebb ha visznek!
2015. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
15.000 a terhesrendelés, ebben az van, hogy megnéz UH-gal és kiírja a beutalókat. De pl egy csomó beutalót nem is fogadnak el az sztkban, így ha bemegyek a kórházba, akkor a vérvételért is fizetni kell. Ez így meg havonta azért elég húzós. :(
2015. máj. 5. 14:19
 6/22 A kérdező kommentje:
Engem egyik magándoki sem hív a kórházba, mindegyik a magánrendelésre hív vissza. :(
2015. máj. 5. 14:20
 7/22 anonim ***** válasza:
Próbálj még jobban utána kérdezni sztks dokikról. Ahol én lakom, ott se ajánlották egyiket se mindenki azt mondta keressek magánt. Aztán itt gyakorin csak ajánlották az egyiket, elmentem hozzá meglátjuk mi lesz alapon. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Esetleg facebookin ha van a várisnal csoportja ott kérdezd meg, biztos fognak ajánlani :)
2015. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
* ha van a városnak csoportja :)
2015. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2015. máj. 5. 14:29
 10/22 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Ha az orvos az adott kórház orvosa, akkor oda tud adni beutalót, hogy a vérvizsgálatokat és minden mást ott végezzenek el. Ha csak szüléseket jár levezetni a kórházba, akkor nem tud oda beutalni. Pár vizsgálatot a háziorvoson keresztül is el tudsz intézni (megmutatod a nőgyógyász papírját és ő ír beutalót a körzetes sztk laborjába), de vannak olyanok is, amiket csak szakorvos kérhet. Budapesten vagy vidéken keresel orvost?
2015. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!