Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Magándokit vagy sztk-sat...

Magándokit vagy sztk-sat választanátok a helyemben? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Több vetélésem volt már és most a 2. babát várjuk a párommal. Régebben magánorvoshoz jártam, de megszűnt a praxisa, újat kellett keresnem. Most vagyok 11 hetes, voltam már magándokinál, akit ajánlottak, de nagyon drágának tartom a terhesgondozást magánban, de nálunk az SZTK-ban pedig annyira rossz hírük van az orvosoknak, hogy nem merek elmenni. :( Mitévő legyek? Keressek új dokit? Ti mennyiért jártok terhesgondozásra?
2015. máj. 5. 14:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szia! Én is magándokihoz járok. Egy alkalom nála 12 ezer. Ő is a SOTE II-n van. Az olyan vérvételekért én is fizettem, ami nem támogatott. Az ott ki is van ragasztva az ajtóra a vérvételes laborban, hogy miért kell fizetni. egyszer én is fizettem 17 ezret az úgy nevezett TORCH vizsgálatra, plusz még néztek nekem egy d-vitamin szintet beutalóra. így ez volt össz 17 ezer, volt még egy fizetős,2500 ft környékén, plusz ugye még a 12 hetes genetikai uh nekem 16 ezer volt (vérvételt nem kértem) és a 18 hetes genetikai uh is 16 ezer volt és itt a doki visszahívott egy kontrollra a mélyen tapadó lepény miatt, az is 16 volt. Engem sem hívott soha a kórházba vizsgálatra, csak a rendelésére. A szülésért is adtunk pénzt. Én is sokalltam, de úgy voltam vele, hogy a babáért mindent megteszek.
2015. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Bennem is ez van, hogy nem sajnálom rá, csak soknak tartom azért.
2015. máj. 21. 09:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!