Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Magándokit vagy sztk-sat...

Magándokit vagy sztk-sat választanátok a helyemben? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Több vetélésem volt már és most a 2. babát várjuk a párommal. Régebben magánorvoshoz jártam, de megszűnt a praxisa, újat kellett keresnem. Most vagyok 11 hetes, voltam már magándokinál, akit ajánlottak, de nagyon drágának tartom a terhesgondozást magánban, de nálunk az SZTK-ban pedig annyira rossz hírük van az orvosoknak, hogy nem merek elmenni. :( Mitévő legyek? Keressek új dokit? Ti mennyiért jártok terhesgondozásra?
2015. máj. 5. 14:07
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Budapesten. Most a Madách térre járok magánba. A SOTE II. sz-hoz tartoznak, oda mentem vérvételre és mégis kértek pénzt. :(
2015. máj. 5. 14:39
 12/22 anonim ***** válasza:
magándokit választanék. Az enyém 30 ezret kért alkalmanként, de a szülés nála ingyenes volt.
2015. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A szülést nem tudom náluk hogy van, mert még nem volt rá alkalom, de meglátjuk.
2015. máj. 5. 14:56
 14/22 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Olyan orvos lenne jó aki ott vezeti le a szüléseket ahova tartozol. Az én orvosom nem ott vezette le, terhességi cukros voltam (de nem kellett inzulin). Sztk.-ban nem foglaljoztak terhesekkel, ahol a szülést vezette le a doki oda hónapokat kellett volna várnom, ahova lakcím szerint tartozom nem foglalkoztak velem mert nem ott fogok szűlni. Szerencsére karban tudtam tartani. Más magándoki aki olcsóbban dolgozik? Vagy utánanézni az sztk-s dokiknak? Hátha nem olyan vészesek. Nem mindenkinek válik be ugyanaz a doki.
2015. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen magán dokit választanék.

De nem is értem, hogy miért kell neked fizetned a vérvételekért.

Én vidéken lakom, az orvosom pesti(ott is fogok szülni).

Mégis a kötelező vérvételeket itt ahol lakom a kórházban csinálják meg.

Vittem a kiskonyvem, le vették a vért és kész.

A terhesgondozasra pedig havonta az orvosomhoz járok.

Havi 9ezer, a szülés a 10x-e.

2015. máj. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

De ez máshol nem így van, hogy bele van tűzve a kiskonyvbe a beutalos papír amit a házi orvos hitelesít??

Nem kell külön beutalokert futkosni ide-oda.

37hkm

2015. máj. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez érdekes egyébként nekem is kitöltötte házidoki védőnő mégis kapok mindenhova beutalókat..
2015. máj. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megkérdezem majd legközelebb a kórházban, hogy miért kell fizetni a vérvételért.
2015. máj. 6. 10:58
 19/22 anonim ***** válasza:

Most jut eszembe, hogy amiért fizettél az nem a kombinált teszt volt?

Mert az fizetős.

2015. máj. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem. Kombináltra csak most megyek a héten.
2015. máj. 11. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!