Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha nincsen tb-m mehetek orvoshoz?

Ha nincsen tb-m mehetek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Ha 2hónapja megszünt a munkahelyem nincsen tb-m viszont holnap kell mennem orvoshoz mert terhes vagyok akkor meg vizsgàlnak,?kifizethetem helyben a kezelést?
2015. máj. 7. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Megvizsgalnak, igen. Nem kell fizetni, mi h mgnorvoshoz mész. A terhesség alatti kötelező vizsgálatok akkor is ingyenesek, h nincs tb-d. Majd a NAV küld felszólítást, hogy fizesd havonta
2015. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem várnám meg míg a nav figyelmeztet.Bemész a navhoz,tépsz egy sorszámot,segítenek kitölteni a papírokat és postán kapod majd a csekket.Havi 6930 ft
2015. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azt hiszem pont ilyen két hónapig vagy még biztosítva munka után. de apehba kérhetsz magántb-re csekket. úgyanúgy ellátnak,max gyógyszerekre kisebb a támogatás
2015. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45 napig él még a tb-d a munka után. Után is ellátnak, megvizsgálnak, de kiszámlázzák a vizsgálat díját (nagy összegek) plusz a büntit kamatokkal, meg felszólítanak, h fizesd a havi 6930 ft-ot, ennyi a tb, ha magad után fizeted.
2015. máj. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor 45,nem emlékeztem rá pontosan :-) akkor kérdező a legjobb ha mihamarabb bemész intézni a magán tb-t mert anélkül egy vagyon minden vizsgálat
2015. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenkeppen elintezem.egy ilyen vizsgalatom lenne holnap amire nincsen tb fizetve,utana mar raerek elintezni hogy csekken fizessem.
2015. máj. 7. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!