Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ìgy mikor mehetek orvoshoz?

Ìgy mikor mehetek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Szerdan teszteltem pozitivat szep eroset. Viszont naptar szerint meg hetfon nem kellene megjonnie :-D Szoval elobb volt pem vagy en nem is tudom :-D Tehat a kerdesem az lenne hogy mikor mnjek dokihoz h lasson is mar valamit ;-) Köszi a valaszokat! :)

2015. ápr. 25. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. A kimaradt havid után szerintem két héttel ráérsz menni. Kb 6. héttől hallható a szívhang :)
2015. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi! :) de ha a jövheten elmegyek akkor a petezsakot mar lathatjuk? :) 4.het
2015. ápr. 25. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Elvileg igen, de szívhangot nem valószínű, az később lesz.

Én 10 hetes voltam, mikor először látott a doki, azt is úgy, hogy 6-8 hetesnek saccoltuk. Nálam akkor már baba formája volt majdnem. A következőnél sem fogok előbb menni :)


Ha nagyon szeretnél, elmehetsz jövő héten is, de ha 5 hetes leszel, akkor is csak megvizsgál és majd visszahív 1-2 hét múlva a szívhang miatt.

2015. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: "akkor is csak megvizsgál"...kérdés mit értesz ez alatt, UH-t mindenképpen csinálnak, mivel ki kell zárni a méhen kívüli terhesség gyanúját, tehát ha te csak a méh nőgyógyászati vizsgálatára gondolsz akkor az nagy tévedés.

Kérdező: A 6. héten mindeképpen menj el. Ha szívhang nem is lesz még, de legalább megbizonyosodsz róla, hogy jó helyen van a pici!!

2015. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 FishhsiF válasza:
Szia. Én 4 hét 2 naposan voltam dokinál. Azt mondta, hogy bármi lehet! Menjek vissza két hét múlva. Látni látott valamit, azt mondta, a papíromra pedig azt írták, hogy 11 mm-es a m.nyálkahártyám és 3 mm-es petezsák sejthető! Ráérsz elmenni szerintem is! Én paráztam meg izgultam és sajnos-nem sajnos túl korán mentem-mondjuk nekem már az is valami, hogy látott valamicskét
2015. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!