Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A 12. és 18. heti ultrahang...

A 12. és 18. heti ultrahang közt tényleg nem kell menni semmilyen vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Nincs magándokim, a 11. héten voltam első uh-n, 20. hétre van időpontom a másodikra. Valóban nem kell mennem sehova 9 héten keresztül? Akkor mások miért panaszkodnak, hogy annyi helyre elküldik őket, hogy szinte mindig úton vannak? Nekem maradt volna el valami papírom erről? :O
2015. jún. 16. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem magándokim van, de nekem sem kellett mennem semmire sem. Speciel én örülök neki, szeretem, hogy békén hagynak. Semmi bajunk nincs a világon.


Az elején tényleg folyton úton kellett lenni, ekg, labor, szemészet, háziorvos, nőgyógyász, védőnő... ahhoz képest a második trimeszter maga a nyugalom.

2015. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én vérvételen voltam,meg egyes helyeken a 16. héten van cukor terhelés.
2015. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Èn integrált tesztet kértem 12. héten, nekem van egy plusz vizsgálat a 16. héten. Egyébként csak a 18. héten kellett volna genetikai vizsgálatra menni.
2015. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vérvételen voltam,meg egyes helyeken a 16. héten van cukor terhelés.
2015. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2015. jún. 16. 14:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, normal esetben ennyi s vizsgalat. Mondjuk en maganba jarok es a 16. Heten esett egy esedekes latogatas azert voltam.

meg arrol nem hallottam, hogy a 16. Heten lenne terhelrses cukor.

2015. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%

Nem, nem kell. Csak a terhesgondozásra az orvoshoz és védőnőhöz.

Én most a 20.hétben vagyok, holnap lesz a genetikai ulrahang, utána 25 hetesen cukorterhelés, de az nem vizsgálat,és majd csak 30.héten a következő ultrahang.

2015. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!