Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. heti ultrahang hogy...

12. heti ultrahang hogy zajlik? Bejöhet valaki a vizsgálatra velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Első várandósságom, apuka és nagymama is nagyon szeretné látni a kicsit. A 12 hetes uh már hasi ultrahang? Bejöhetnek velem a vizsgálatra? Hogy zajlik? Mit néznek pontosan ilyenkor? Köszönöm előre is a segítséget!

2014. okt. 6. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 12.uh már hasi volt, nekem bejöhetett a párom:)

Ilyenkor csinálják a tarkóredő mérést! Ez a Down-kór szűrés. Önköltséges! Viszont az én babám annyira nem akarta,hogy megmérjék,hogy mondta a csaj,hogyha ennyire nem megy akkor muszáj lesz hüvelyi uh-al megnéznie..:/ De szerencsére nem kellett..:) Azután lesz, legalábbis nekem volt még egy vérvétel ott helyben. És kb.7-10 nap múlva küldték az eredményt e-mailen.

Üdv 30+1hkm

2014. okt. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk hüvelyi ultrahang volt es nem jöhetett be senki.
2014. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ...én magándokihoz járok, ott bárki bejöhet. A 12. heti UH a dokimnál még hüvelyi volt, (jobban meg tudta nézni a babát, pontosabb képet kapott), viszont a genetikát máshol csináltattam, ott hasi UH-gal néztek meg.
2014. okt. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Első válaszoló, könnyű szülést és sok boldogságot kívánok a kicsihez. Hát, remélem hogy be tud majd jönni a párom, de felkészítem azért hogy ez nem biztos. Mindenkinek megy a zöld!:-)
2014. okt. 6. 10:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első uh-ra is bejött a férjem. 7 hetes voltam akkor és hasi uh-al nézte a doki. A férjem kint várt a váróteremben majd az orvos mondta hogy már szépen látszódik a szívhang is és szeretné-e a párom látni. Mondtam hogy ha lehet akkor igen kiszólt neki hogy jöjjön be így ő is láthatta.
2014. okt. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és az előző terhességemnél minden egyes uh-on ott volt a férjem de volt hogy anyukám is. Utolsó voltam
2014. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
minden vizsgalatra bemehet veled valaki! betegjogi torveny!!!!
2014. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!