Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tudnátok ajánlani Pécsen jó...

Tudnátok ajánlani Pécsen jó szülész-nőgyógyász orvost?

Figyelt kérdés
Nem ismerem a várost,augusztusban viszont odaköltözünk,most 23hetes kismama vagyok.Milyen kórház van,ami rendezett/higiénikus?
2015. jún. 29. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen kórház van? Egy db van.

Amúgy ha megteheted, inkább szülj Szigetváron!

Pécs: Szörényi, Panka.

2015. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kössz. Írtam,hogy nem ismerek semmit Pécsen,sem a környéken. Miskolcról költözünk. Azért a válasz hasznos.
2015. jún. 29. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor Pécsett a Szülészeti Klinikán fogsz szülni, a Dunántúli régió legkorszerűbb és legnevesebb kórházában. :) Bababarát kórház. :)

Én is itt szültem 2 éve kislányomat, csak pozitív tapasztalataim vannak. :) Októberben ismét itt fogok szülni. :)

Igényes, tiszta szülőszobák és gyermekágyas osztály, figyelmes, kedves orvosok és csecsemősök.

Itt roaming-in rendszer van, azaz szülés után végig veled van a baba, de lehetőséged bármikor van leadni a csecsemősöknek, ha pihenésre lenne szükséged. :)


Honlapján találsz sok infót:


[link]


Szülész-nőgyógyászt a sajátomat tudom ajánlani, Dr. Tamás Péter, van magánrendelése is. Elismert, hozzáértő, kedves, régóta a szakmában van, van tekintélye. Császározik is, ha arra lenne szükség (nem kell más orvost hívni), és EDA-t is tud beadni (ha kérsz), arra sem kell külön szakorvost hívni.

Nagyon sokat segített (túlhordtam a picimet), és fogadott orvosomként többször elérte, hogy a különböző vizsgálatokon előre vegyenek a sorban.. :)

Szóval őt meleg szívvel tudom ajánlani. :)


De bármi konkrét kérdésed van, írj nyugodtan! :)


További nagyon boldog babavárást! :)


/22 hetes kismama/

2015. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pécsett csak a Szülészeti Klinika van, a megyében szigetváron és Mohácson van még szülészet. Bár sokan szidját a pécsi klinikát, én maximálisan meg voltam vele elégedve, még a sokat szidott csecsemős nővérekkel sem volt komoly gondom. És jól írja a 2. válaszoló, a régió legkorszerűbb klinikája, nekem ez sokat számított, pedig nem volt problémám.


Nekem Várnagy Ákos a nőgyógyászom, teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, mindig mindenről teljes körűen tájékoztatott (a terhesség alatt és szülés közben is), kedves, alapos, nálam császár lett a vége, ezzel kapcsolatban is csak jót tudok róla mondani. Viszont úgy veszem észre, hogy helyi viszonylatban nem olcsó.

2015. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 29. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem Várnagy Ákos volt annó szülészetből a gyakorlatvezetőm. Ha az én feleségem szülne Pécsen mi hozzá mennénk. Nagyon profi, korrekt és kedves ember.
2015. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dr. Tamás Péter

Maximálisan korrekt, emberséges mind a betegekkel, mind a dolgozókkal, én hozzá mennék.

2015. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is Szigetváron szültem, Pécsen semmi jó tapasztalatom nem volt, saját felelősségre távoztam is...

Minden a kórház, csak nem bababarát, anyukákat sokszor szülés után kicsapják a másik osztályra, mert nincs hely, a baba meg marad az emeleten, 40-en osztoztunk 2 összefosott WC-n a terhespatológián... Csodajó hely volt:(

2 gyereket szület Szigetváron, ha lesz harmadik, megint oda megyek :)

2015. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!