Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A 30. terhességi héttől...

A 30. terhességi héttől szülésig összejöhet 4 pecsét az egyszeri anyasági támogatáshoz?

Figyelt kérdés
Ki adja ki az igazolást? A védõnõ? Szerintetek beleveszik, azt hogy eddig külföldön éltem, jártam dokihoz? Vajon kell-e innen külön igazolás, vagy elég a leleteim? Még ha beleveszik is, szeretném ha összejönne 4 pecsét a biztonság kedvéért. Lehetséges?

2015. jún. 30. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő adta az igazolást. Kérdezd meg tőle, hogy ebben az esetben hogyan működik a dolog, szerintem elég lehet, ha viszed a leleteket, abból egyértelműen kiderül, hogy milyen céllal voltál orvosnál.
2015. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos összefog jönni,ne aggódj ezen! :) a védőnőhöz Menj el,biztos segítségedre lesz ebben. Boldog baba várást! :)
2015. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azt hiszem fel fogom hívni, csak még otthon nem publikus a terhességem.(még kint vagyok). Találtam olyat, hogy eltekintek tõle, ha hitelt érdemlõen bizonyítom, hogy legalább 5 hónapot külföldön tartózkodtam. Na már csak a hitelt érdemlõen rész nem világos. :)
2015. jún. 30. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Úgy van, ahogy írtad, ha külföldön voltál minimum 5 hónapot, akkor nem kell 4db pecsét. Van valamilyen terhességi leleted esetleg kiskönyved, vagy bármilyen orvosi papír a terhességedről, amit külföldön kaptál? Mert azzal tökéletesen tudod bizonyítani, hogy nem voltál Magyarországon.
2015. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az egyik válaszoló írja, bizonyos esetekben nem kell a 4 pecsét, elég a kevesebb is és ebbe beletartozik az a kategória, amiben te vagy.
2015. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen van kiskönyvem. Akkor ez bizonyítja. Köszönöm szépen.
2015. jún. 30. 20:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen az bizonyítja, de ha 30 hetes vagy és időben szülsz simán meglesz a 4 pecsét.
2015. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
erre kiváncsi lennék, majd ird már meg légyszi hogy mit mondott a védönö
2015. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!