Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szent István Kórházban dolgozó...

Szent István Kórházban dolgozó szülész orvost keresek. Írnátok nekem tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
A dél-pesti kórházhoz tartozom, első babámat ott szültem. Most ismét állapotos vagyok, az István Kh-ban szeretnék majd szülni, ehhez azonban találnom kell egy fogadott orvost, aki megbízható, odafigyel rám... Kérlek, segítsetek nekem, kihez érdemes fordulnom... Köszönöm!

2015. júl. 14. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Istvánban semmi pénzért nem szülnék még egyszer, de ha igen, akkor Boiskó Kláránál. Egyszerűen egy hullámhosszon vagyunk, a gondolkodásunk közel áll egymáshoz ezért jól megértjük egymást. Abszolút megbízható, meghallgat és odafigyel rád, bár a rinyálást nem szereti, pl ha ki akarod íratni magad de semmi bajod nincsen.


De azt tudod kell, hogy (legalábbis az Istvában) nem a kezelőorvos dönt arról például, hogy császor vagy per vias naturales, hanem a rangidős ügyeletes orvos.

2015. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsősorban Ujvári Attila: [link]

Vagy Boros Judit!

2015. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!