Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ez pontosan hogy van a kisköny...

Ez pontosan hogy van a kiskönybben?

Figyelt kérdés
Ma voltam először a védőnőnél, megkaptam a kiskönyvet. De itthon nézegettem, és làttam, hogy mai nappal elküldött pàr vizsgálatra. Főleg a vér-vizeletvételen lepődtem meg, mivel 07.17-én voltam laborban és ezeken a vizsgàlatokon egyenlőre túl vagyok. Most 11 hetes kismama vagyok (első terhesség).
2015. júl. 29. 19:53
 1/9 A kérdező kommentje:
kiskönyvben.. Elírtam. A kérdésem szóval az lenne, hogy megint mehetek laborba?
2015. júl. 29. 19:55
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kiskönyv NEM beutaló. Valószínű, hogy a korábbi leleteid eredményét írta be, nem mást.
2015. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rácsos rész valahol az elején. Oda minden eredményt beírnak. Nem erre gondolsz? A kiskönyv nem funkiconál beutalóként.
2015. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Az új kiskönyv beutalóként is funkcionál,a háziorvos pecsételi le az adott oldalt és ad naplósorszámot.Egyébként egy agyrém ez az új kiskönyv, utáljuk!

Kérdező!

Mivel ma adott kiskönyvet,most már mint terhes kell elmenned laborba.07. 17-én mi miatt voltál vérvételen?

2015. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ó. Akkor bocsi. Én 9 hónapja szültem, akkor még (szerencsére) nem így volt.
2015. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Hát,örülj neki,hogy nem találkoztál ezzel a kiskönyvvel,mert tényleg gáz.Meg az egész terhesgondozás is,ahogy tavaly óta megváltozott.

Na,de mindegy,hosszú lenne leírni :)

Egy védőnő (az utolsó előtti is én voltam)

2015. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os, védőnő vagy?

Én most vagyok terhes és az én kiskobyvemben nincs "beutalo" jellegű lap!

Haziorvos pedig nem is lat.

A korzeti nogyogyasztol kapom a beutalokat, a vedono konkretan semmii se csinal suly- es vernyomasmeresen, vmint az adatok bemasolasan kivul.

2015. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
07.17-én a nőgyógyàsz küldött el laborba. Akkor már tudtunk a vàrandósságról. Csak a kiskönyv elején van egy olyan rész, hogy "Elküldés napja" alatta pedig hàziorvos, vizelet..stb. és a tegnapi dátum van odaírva. Kicsit megkeveredtem, hogy van ez. Köszönöm a vàlaszokat!
2015. júl. 30. 05:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, olyan nagyszeru a tied is mint az enyem!

Folyton rossz adatokat ir be, raadasul olyan macskakaparassal...

2015. júl. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!