Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha nincs annyi pénzem, hogy...

Ha nincs annyi pénzem, hogy terhesen magánrendelésre járjak, meg több százezret fizessek jó ez a módszer is nem?

Figyelt kérdés
Ismerős nő az sztk-ba járt, és adott pénzt az orvosnak vizsgálatkor, de nyilván nem annyit mint a magánrendelésen szoktak. Ezért nem kellett végigvárnia a sort, kedves volt az orvos hozzá, rendezte a terhességét. Aki magánba jár hozzá több pénzt fizetett, és vele sem bánt másképp. Ez a megoldás szerintetek jó? Magánrendelésre nem szeretnék több tízezreket kiadni.
2015. aug. 27. 15:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én úgy jártam magánrendelésre, hogy a laborra, kötelező UH-kra a kórházba adott beutalót az orvosom ahol dolgozott. És amikor ott összefutottunk, és ő is megvizsgált, soha nem kért érte semmit.

Szülésre nem volt tarifája, annyit adtam, amennyit akartam. Nem nézte meg a borítékot, megköszönte, eltette varratszedéskor.


Szóval szerintem az nem normális, hogy valaki pénzt fogad el az amúgy is kifizetett munkájáért.

2015. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

,,Én úgy jártam magánrendelésre, hogy..."


Akkor az NEM magán rendelés. Az első gyereknél egy ilyen dokihoz szegődtem először... csak a kórházba fogadott...nem kért pénzt,én adtam minden alkalommal 3-4 ezer ft-ot.Aztán rá is ba.....tam vele. Meglátszott,hogy nem magán úton találkoztunk.Ha ezt előre tudom...de még időbe váltottam.

2015. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
10-es vagyok.Még azt elfelejtettem írni,hogy ha most nincs rá 10 ezre az ember lányának,akkor miért is vállal gyereket? Egy csecsemő havonta nem 10-be lesz..csak a pelenka annyi,mi van ha tápszeres? Nekem az havi 12 volt még,és akkor még a popsi kenőcs,törlőkendők..betegségek..én a saját barátnőmet sem értettem amikor a terhes gondozásán spórolt...ha arra nem futja,akkor hogy veszi meg a gyereknek a dolgokat? Nos nehezen..nyögve nyelve,nagyszülői segítséggel csak. Én gyerek párti vagyok,és nagycsaládos,de nem értem,akinek már ez nehézséget jelent,hogy fogja becsülettel felnevelni a gyerekeit. :( És még mielőtt támadnátok..nem lógatom itthon a lában,anyaságin vagyok,de dolgozok mellette.És ha netán lenne még gyerek,akkor is magánhoz járnék,mert ér annyit az egészségünk..az életünk..
2015. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%

11vagyok.

Rendes magán rendelőbe jártam időpontra, kb 6 hetente. Csak amikor a kórházi vizsgálatokon találkoztunk, akkor nem fogadott el pénzt.

Este 10 kor szültem, Bejött már amikor vajúdtam, és rajta múlt, hogy nem lett császárom.

Én Örülök, hogy volt "rendes fogadott" orvosom.

2015. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Felénk nem 3-4 ezer a maganrendelés. Így jobb anyagilag is, most miért adjak ki pl. 12000 ft- at ha azt a gyerekre is fordithatom, meg másra is ezt nem azt jelenti, hogy csorok vagyunk. Megfontoltak vagyunk, és jó így.
2015. aug. 27. 21:22
 16/16 anonim ***** válasza:
90%
Egyrészt megértem vannak ilyen esetek,másrészt nagyon nem szeretem sem az ilyen beteget/sem az ilyen orvost,aki még ilyen módon is korruptálja a rendszert.
2015. aug. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!