Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki nem jár/járt magánrendelésre?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban?Érte bármiféle hátrány,amiért SZTK-s rendelésre ment?
2015. szept. 2. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen van, én. Meg sokan mások. Semmi hátrány nem ért. Normálisak az orvosok, bárki azonnal segít, nincs olyan, hogy sürgős esetben nem nyúl hozzám, mert nem neki fizetek. (ezt egy magánhoz járó kismama mesélte, hogy számított volna az idő, de nem segített neki senki a kórházban, mert fogadott orvosa volt, és megvárták, míg beér.)
2015. szept. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!Milyen gyakran mentél vizsgálatra?
2015. szept. 2. 10:05
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

mind a 3-al SZTK-voltam

a dokit csak terhesgondozásra kértem fel - szülésre nem

az mind a 3 esetben ügyeleten volt

csak jó tapasztalataim vannak :-)

komolyan olyan érzésem volt h jobban figyelnek rám ne hogy elveszek a rendszerben :-)


mindig időpontra mentem és soha nem kelet 10 percnél többet várni :-)

a dokik rendesen alaposak voltak - bár lehet h csak én fogtam jókat ki ?

2015. szept. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi neked is!
2015. szept. 2. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Terhesgondozóba 6 hetente mentem, egyéb vizsgálatokra meg ahogy a védőnő mondta.
2015. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is sztk-zok, szerencsére panaszmentes vagyok, így fel sem merül bennem, hogy esetleg kellene egy doki, aki végigkíséri a terhességem, és bármikor "zaklathatom". 2 nemtetsző tapasztalatom volt eddig összesen: az első vizsgálatkor 1,5 órát kellett várni, hogy megállapítsák a terhességet, hiába az időpontos rendszer, és a 18. heti uh-n irtó bunkó, futószalagos dokit kaptam. (később megtudtam, hogy magán úton nagyon, már-már túl kedves tud lenni, hát mondhatom, remek egy ember). Ettől függetlenül nem érzem hátrányban magam, még majdnem meg is vagyok elégedve, már amennyire lehet a magyar egészségüggyel... Kíváncsian várom, milyen lesz a szülészeten. 31 hkm
2015. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó. Melyik városban? Nem szeretnék belefutni ilyen dokiba.
2015. szept. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ország bármelyik pontjában is vagy, biztosan akad ott is legalább egy olyan doki, aki csak a pénz láttán kedves. Szerintem ez az egy negatív oldala annak, ha nincs választott orvos, hogy belefuthat az ember lánya egy ilyenbe. Én nem voltam szerencsés, de kibírtam azt a kemény 4 percet, amíg velem foglalkozott. Na meg később kárpótolt az egyik terhesgondozós doki, egy tünemény bácsika.
2015. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!