Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Akiknél volt a védőnő családlá...

Akiknél volt a védőnő családlátogatáson szülés előtt. Hogyan zajlik? , mire kíváncsi? Mennyit szokott maradni?

Figyelt kérdés
ja és lehet hülye kérdés de illik kávéval,vagy egyébbel kínálni? gondolom csak azért jön hogy megnézze milyen körülmények vannak itthon a gyerek fogadására nem?
2015. szept. 4. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi mindig megkínáljuk, de sose iszik semmit, még a legnagyobb melegben sem. Kis pogácsát is mindig teszünk az asztalra azt sem vesz, illedelmesen megköszöni, de ennyi.

Kb 10-15 perced marad, megbeszéljük a dolgokat, aztán szalad tovább, az ő ideje is véges. De valóban a körülmények érdeklik, hová várjátok a gyereket.

2015. szept. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így van. Nem arra kíváncsi hogy palota e hanem hogy rendezettek e körülmények. Értem en tisztasag legyen. Aram viz. Nem akadékoskodnak. Végül is azert megy hogy elmagyarazza mit vigyel be mire készülj. Ha hazajottok mi figyelj stb

Es ha van kerdesed fel tudd tenni. 15 perc kb. En is mindig kínáltam de nem fogadott el semmit.

2015. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nálunk előre szólt, nagyon rendes védőnőnk van, hallottam több helyen csak úgy beállítanak.

megkínáltam teával, kávéval, vízzel, de nem kért semmit.

én a gázszerelőt is megkínálom, szerintem a védőnőt is illik.


megnézte a gyerekszobát, a házba nem ment körbe, gondolom látta hogy rendezett a kert, az előszoba, látta hogy folyik a víz a csapból és megy a gázóra a fűtés, minek ment volna beljebb...szóval megnézte a gyerekszobát, utána leültünk és kb. egy órát beszélt a szülésről, a szoptatásról, hogy mit vigyek magammal, abban is segített, hogy mi lesz a korház után. ennyi volt.

2015. szept. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első szülés előtt gyakran kijött, mert veszélyeztetett voltam, és hogy ne nekem kelljen hozzá menni. Oda ült, ahol hellyel kínáltam, nem járt körbe. Inni nem fogadott el semmit.

Ha jól emlékszem, csak annyit kérdezett, hogy hol lesznek a kiságyak.

Aztán elköltöztünk, és a következő védőnő is kijött házhoz, de ugyanígy volt vele is minden.

És természetesen előre egyeztetett időpontban jöttek mindig.

Addig maradtak, míg meg nem beszéltünk mindent, amit kellett, fél óra-másfél óra volt alkalmanként, de nálunk voltak eü problémák.

2015. szept. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem amire neked kell figyelni, hogy TE készüljél kérdésekkel. Amit ide kiírnál kérdéseket, vagy ami megfogant kérdés van a fejedbe, azt írd össze egy cetlire, és mikor megjön mind meg is kérdezheted.


Nekem a sogorom gyerek orvos, ö tanácsolta ezt, mielött szültem, hogy mielött orvoshoz vagy a védönöhöz megyek írjam mindig össze a kérdéseket. Ezt késöbb is így tettem.

2015. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszolak,tanacsokat.

Igazan sokat segitettetek mostmar nagyjabol tudom mire figyeljek keszuljek....es elsosorban kerdezni,kerdezni es kerdezni :))

2015. szept. 4. 13:41
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Bazi nagy hazban lakunk, nem felvagas..de a vedono csak kivulrol lathatta be millio % h nem engedunk senkit se en se a ferjem :) a rendezett kertet meg a hazat kivulrol megnezhette de ajtot a kutya se nyitott neki.. :D meg szep h nem vagyok koteles beengedni
2015. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!