Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Az baj hogy kb. csak 7-8...

Az baj hogy kb. csak 7-8 hetes terhes lehetek mire orvoshoz jutok illetve védőnőhőz?

Figyelt kérdés
védőnő szabin van, most a dokihoz 2 hét mire kaptam időpontot... 1 hete késik most csináltam tesztet.
2015. szept. 5. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem baj. Én is csak kb. 9 hetesen mentem, legalább ilyenkor már látni rendesen a szívpulzálást is. A védőnő meg úgyis csak orvosi igazolásra adja ki a kis könyvet. Ha nincs semmi panaszod akkor ráérsz :-)
2015. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, ha nincs semmi komplikáció (nem kezdesz vérezni meg ilyenek). Addigra már legalább biztos fog látszani illetve lesz szívhang is, nem csak a nagy semmi.
2015. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a 12 .hét a legelső ami számít, hogy uh-n meg tudják nézni a tarkóredőt


(azokról akik egész terhesség alatt 2 szer ha bemennek, nem ejtenék szót, de szóval az is az ő szívügye.)

2015. szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bőven időben leszel!
2015. szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm :)
2015. szept. 5. 14:32
 6/8 anonim ***** válasza:
12. hét után pár nappal mentem először, semmi gond nem volt belőle.
2015. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem,én 5 hetesen mentem,vissza is hívtak 2 hét múlva a szívhang miatt. a másodiknál alapból a 7.-en fogok menni
2015. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem baj! A kötelező vérvételekkel majd ne késs (1.: 12 hetes korig, 2.:24 hetes kor körül, 3.: 32 hetesen)
2015. szept. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!