Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hüvelyi ultrahangos vizsgálat...

Hüvelyi ultrahangos vizsgálat során már kérhetek képet a babáról?

Figyelt kérdés
Holnap megyek először nőgyógyászhoz mióta tudom hogy babát várok. Hüvelyi ultrahangos vizsgálat lesz ilyenkor már kèrhetek kèpet a babáról?

2015. szept. 7. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kórháza válogatja adnak-e, de ilyen korán még semmi érdekeset nem látsz.

Nekem adtak ugyan 6 és 8 hetesen is, de mindkettőn csak egy kör alakú paca volt még, baba nincs még.

2015. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Helyesbítek: van baba persze, de az még csak egy kör alakú paca, semmiféle babaformája nincs ilyenkor :)
2015. szept. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ilyenkor mèg nem látszik semmi csak egy fekete kis kör de az egyik ismerősöm is kèrt ès adtak is neki :) csak egy kis emlèknek ellehetne rakni meg büszkèlkedni vele :)
2015. szept. 7. 16:44
 4/14 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen voltam először akkor petezsakot láttunk ( ami tényleg egy kis paca ) :) magán dokinal voltam akkor és lefotoztam a monitoron a képet :)
2015. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én csak a 12. héten kaptam képet, aztán se a 20., se 32. heti ultrahangon... Mondjuk a 2 utóbbi közt voltunk mozizni (sok kép + DVD), és megyünk majd még egyszer, így annyira nem bánom. A petezsákról eszembe nem jutott képet kérni, teljesen feleslegesnek tartom.
2015. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Magànorvos adott, szikhólyag és petezsàk van csak a képen. Mindig kérek, ha megyek, eddig csak hüvelyi uh volt nàla.
2015. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Én biztos nem kérnék, ki tudja, megmarad-e.
2015. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5 hét 5 naposan voltam először dokinál, amikor élő embrióként azonosította a babát és hallottuk már a pulzálást. Kérés nélkül kaptam a képet, pedig csak a szikhólyag és egy pici "paca" látszódott. Nekem a 12. hétig hüvelyi UH volt, mivel hasin kevésbé látszódott.
2015. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó, elég sz*r lehet ilyen hozzáállással élni az életed.

Én biztos ki nem lépek az utcára, ki tudja, nem üt-e el egy autó....

2015. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Utolsó, elég sz*r lehet ilyen hozzáállással élni az életed."


Miután őszintén örültem a pozitív tesztjeimnek, de a "baba" mégis elment, egy olyan hatalmas nagy pofon után én még nem akarnám 5 hetesen beleélni magam semmibe. Persze pozitív gondolkodás, reméljük a legjobbakat, de én kivárnám a kritikus heteket a saját érdekemben. Lehet emiatt minősíteni, ez az én véleményem.

2015. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!