Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hüvelyi ultrahangos vizsgálat...

Hüvelyi ultrahangos vizsgálat során már kérhetek képet a babáról?

Figyelt kérdés
Holnap megyek először nőgyógyászhoz mióta tudom hogy babát várok. Hüvelyi ultrahangos vizsgálat lesz ilyenkor már kèrhetek kèpet a babáról?

2015. szept. 7. 16:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

8-as vagyok

Nyilván mindenki másképp dolgozza fel, de egy UH kép még nem a teljes beleélés nálam. Nekem kerek-perec megmondta a dokim is, hogy 3 hét múlva menjek vissza és újra megnézzük a helyzetet, mert még bármi lehet (annak ellenére, hogy már volt pulzálás), addig a védőnőhöz sem érdemes futni. A 12. hétig még a családnak sem jelentettük be, annyira óvatosan kezeltük.

2015. szept. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen egész jól kivehető dobogó szívű kisbab volt a babám, nagyon tisztán láttam. Ott, akkor belé szerettem. :)
2015. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
az utolsónak nem negatív hanem realista hozzá állása van ami jogos mindenre fel kell készülni. én 7hetes voltam tök boldog szépen fejlödött a picike láttam uhn is szinte sirtam az örömtől és másnap reggel spontán vetélésem lett...
2015. nov. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
bocsánnat nem az utolsónak hanem a 7/13 asnak
2015. nov. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!