Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A védőnő akkor is köteles...

A védőnő akkor is köteles házhoz jönni szülés előtt, ha ismeri a családot és a körülményeket?

Figyelt kérdés
Falun lakunk ìgy a védőnő ismer minket. Mivel babonàs a pàrom csalàdja ezért előre nem veszünk meg semmit a babànak. Ebbe beleköthet, ha mégis kijön hàzhoz?
2015. szept. 11. 15:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
46%

Aha. Fos. jolvan, te LÁTTAD, te biztos tudod.


Én meg benne dolgozom. Csörög a telefon, hogy itt és itt gond van, menjünk ki vele. És beülünk az autóba és együtt kimegyünk. Mire ideér a postán a jelzés, már rég elkészítettük a környezettanulmnyt. Ennyi.

És igen, sokan keverik a gyámügyet és a gyj-t, de nem is pofáznak bele "mert én jobban tudom" módon, mint te, aki most is marhaságokat írkálsz.


Ja, és fényevőék lemondták a védőnőt, gyj-nek EGYSZER ki kell mennie, egy látogatásból csak a fizikai meglévő feltételeket lehet megítélni, van-e kiságy, pelenka, ruha (ami ugye esetünkben a kérdezőnél nincsen), nem azt, hogy etetik-e a gyereket.


De ha annyira pro vagy, akkor menjél, aztán írjál jobb szabályokat. Tárt karokkal várjuk. Mert a rendszer szar, de mi, akik benne dolgozunk, megpróbáljuk kihozni belőle a legjobbat, és mikor egy ilyen mindent tudó paprikajancsi beleugat, mert ő LÁTTA, az nagyon nem csipázom :D

2015. szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de ezzel pont most ismerted el,hogy igazam van. Köszi 😁
2015. szept. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

nem mondtam, hogy nincs igazad, a RENDSZER egy fos.

De akik benne dolgoznak, így a védőnő, gyermekjólétis, nem kicse-ésből dolgoznak.

2015. szept. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!