Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Már csak fizetős terhességi...

Már csak fizetős terhességi ultrahang vizsgálat van? Van XXII. kerületi Kismama, aki tud segíteni ebben?

Figyelt kérdés
XXII. kerületben lakom, most esedékes az 12.hetes első hasi ultrahang és a nőgyógyászom azt mondta a hasi ultrahang már fizetős. Valóban így van? Kaptam is egy beutalót a Barna Med Plussz Kft-hez, Bartók Béla útra. Azt nem tudom mennyit kell majd fizetnem. Valaki járt ott mostanában? Mennyit kell fizetni? Megbízhatóak?

2015. okt. 14. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fizetős,az előìrt kötelezők azok ingyenesek.
2015. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy fizetős, ha sztk-ba mész nem kell fizetni. Szerintem csak "berántott" a doki egy magánultrahangra.
2015. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :( hogyan tudok menni az sztk-s ultrahangra a XXII. kerületben? Az SZTK honlapján nem találok semmit ultrahang vizsgálatra utalandó tájékoztatást.
2015. okt. 14. 19:37
 4/7 aHermann ***** válasza:

Szia!

Bár nem mostanában volt, de az éppen aktuálisan rendelő nőgyógyász csinálta az uh-t.

Arra készülj fel, hogy hétfőn és kedden 5 perc alatt elfogynak a sorszámok, időpont meg nincs.


Az uh gép, ott van a vizsgálószék mellett, egy régi, 2D-s gép, de a célnak megfelel.

2015. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van ingyenes lehetőség. Kötelező vizsgálat nem lehet fizetős. XXII.kerület a Szent Imréhez tarzozik. Nézz utánna, hogy oda tudsz-e menni vagy a Fehérvári úti sztk-ba esetleg.
2015. okt. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En az sztkban elmennek egy masik nogyogyaszhoz,mert a kotelezo uh vizsgalat ingyenes. Xxii ker a szt imrehez tartozik,oda kell h beutalot adjanak a 12. hetire.
2015. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most hívtam a Szent Imre Kórházat. Csak a szülés előtti ultrahangot végzik ott, a többi kötelezőket nem. Annyit tudott segíteni, hogy a nőgyógyászom tudja hol az ingyenes. Hát ez szuper, mert ő fizetősre küldött :(

Tovább kutatok, hova is tartozhatom.

2015. okt. 19. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!