Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Jobb ha van fogadott orvosom?

Jobb ha van fogadott orvosom?

Figyelt kérdés
8hetes kismama vagyok szeretnek fogadni orvost. Mindenkepp zalaegerszegen. Szeretnem tudni melyik orvos mennyit ker kb? Es hogy kit ajanlanatok? Elore is koszonom
2015. okt. 26. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem inkább majd szülészt jobb fogadni
2015. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én Zalaegerszegen szültem, fogadott orvosnál. A következőt is így fogom, ugyanannál az orvosnál. Van pár orvos, akinél én semmi pénzért nem szülnék, ezért is fontos nekem, hogy ne az ügyeletes kezei közé kerüljek. Én Goldfinger Jenőhöz jártam/járok, meg vagyok elégedve vele, maximálisan megbízom benne. A szülésre nem mondott árat, azt mondja, amennyit mi gondolunk, de ne nagy összegekben gondolkodjunk. De tudom, hogy sokaknak nem tetszik a stílusa, hozzáállása. Akik még nekem normálisbak tűnnek az a Kádasi László, Németh Gábor, Gőgös Péter és Vörös Zéta. Akinél én nem szülnék, az Györe Imre, Horváth Tihamér, Vajda György. De mindenkinek más doki válik be, ezt neked kell kitapasztalnod.

Szülésznőt is érdemes egyébként fogadni, mert a vajúdás alatt ő lesz veled többet.

2015. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!