Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tudom hogy korai (4+5), de...

Tudom hogy korai (4+5), de visszarendelt az orvos. Menjek később mégis?

Figyelt kérdés

Tudom hogy korai, de múlt héten szörnyen begörcsöltem, ki kellett hívni az ügyeletet, fetrengtem a földön,sajnos.

Így következő nap elmentem a nőgyógyászomhoz. Ki akkor hála az égnek nem látott se vért, se folyadékot, viszont petezsák kezdeményezést igen. Még én is láttam, olyan volt mintha ott lett volna a helye, de még se. Gratulált, s vissza hívott most csütörtökre, akkor leszek 4 hét + 5 napos. S sok helyen olvastam hogy ekkor még az ég világon semmit nem látni, de akkor miért rendelt vissza, ha úgyse látna semmit. Tiszta ideg vagyok miatta, hogy csalódok. Ne menjek vissza inkább pár nap múlva? Aztán meg lehet hogy akkor lecseszne, hol voltam :/

Ti mikor voltatok?



2015. nov. 10. 06:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hat hetesen voltam először. De az orvos nem ok nélkül hív. A görcs miatt, valószínűleg rád akar nézni újra vagy akar kérni vérvételt, ki tudja. Nem elmenni egy megbeszélt időpontra amúgy sem illendő.
2015. nov. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem illendő dolog, tudom. Nah ő biztos nem fog vérvételt kérni, nem olyan fajta, soha semmiért nem kér :D
2015. nov. 10. 06:53
 3/6 anonim ***** válasza:
3+ akárhány hetesen még nincs petezsák, ha nalad múlt héten azt látott, akkor idősebb a tehesség, mint naptár szerint lenne. Menj akkor, amikorra visszahívott, nem ok nélkül tette!
2015. nov. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4.5 hetesen lehetett nalam latni egy rizsszem nagysagu valamit...Ha jo ultrahang gepe van?!
2015. nov. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom megítélni milyen az UH-gépe :/ De nem hinném hogy valami új fajta :D

Viszont emlékszem a fiammal a 40. napon mentem s az UH látszott egy szabályos petezsák s benne szikhólyag (CRL0,11 cm volt).

Most meg a 33. napon megyek majd :/

2015. nov. 10. 09:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 5 hetesen voltam először.
2015. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!