Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ti váltanátok orvost ez...

Ti váltanátok orvost ez miatt? Vagy csak a hormonjaim játszanak velem?

Figyelt kérdés

Magánorvosom van, de csak félig. Ezt úgy kell érteni hogy ismerős orvos(nem az enyém,családból), ezért nem a magánrendelésére hív, hanem a kórházba amiért nem kér pénzt.

Rohanás rohanás hátán, épp hogy rám tud szánni persze így egy kis időt.

4 héttel ezelőtt mikor vittem neki az ultrahang eredményeket a kórházba, mondtam neki hogy a hüvelyembe nyilaló fájdalom van, azt mondta megvizsgálja.

Megnézte és azt mondta ez egy felmaródás, amit hiába kérdeztem mit jelent nem magyarázta el csak leecsetelte és visszahívott következő hétre.

Következő héten ugyanez, ecsetelés, kérdezem mitől van ez csak terel, és rohanás.

Most már utoljára kérdeztem rá hogy még is mikor múlik ez el azt mondta ó ez az ecsetelés nem árt ám, és ezzel a felmaródással majd csak szülés után foglalkozunk.

Akkor itt már tényleg nem értem mit ecsetelünk és miért, persze elmagyarázni ezt se tudta mert rohannia kellett.

A vizsgálat maga fájdalmas, kellemetlen, féltem a babámat, azt se tudom mit kezelünk mert oké hogy volt bővebb vizes szagtalan folyásom ,de ezt nem tenyésztette ki és úgy tudom sok terhességnél előfordul.

Plusz ennek tetejébe vizsgálat után a hüvelybe nyilalás rosszabb lesz, méhszájam szerencsére zárt.

Család szerint ne váltsak orvost, mert hogy aneszteziológus is és hogy akkor nem fognak adni majd EDA-t szülésnél, meg persze ingyen van.

Nos igen de ez rosszabb mint az SZTK.

Arra gondoltam jövő heti "visszahívásnál" vagy elmagyaráz mindent vagy váltok.

Ti mit tennétek? Jó kapcsolat,anyagiak miatt maradnátok és gondolnátok ha nagy gond lenne úgy is mondaná, vagy inkább fizetnétek valakinek már aki rá is ér az emberre?


2015. nov. 14. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kovetkezonel megkernem magyarazza el mi a joistent csinal! Ha nem lecserelnem ...azert irom mert az en dokim is ilyen volt.Jol el is cseszte a szulesem.
2015. nov. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Inkább fizesse valakinek.
2015. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nyugi ez nem rosszabb mint az sztk.:-) Ingyen orvos mindenhol ilyen. Nekem igényem volt az alapos tájékoztatásra, ezért fizettem az orvosomnak, a tenyerén is hordozott, minden vizsgálat kb fél óra volt.
2015. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én nem mennék már vissza. orvost váltanék, inkább fizetek, de ez..hogy azt se tudom miért és mivel kezel..nekem sok lenne.
2015. nov. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én egy utolsó esélyt.adnék neki. Ha akkor sem válaszol, magyarázza el, amit kérdezek, akkor ott hagynám, keresnék mást. Én már hagytam ott családtag által ajánlott orvost, mert nem úgy állt a dolgokhoz, ahogy elvárható lenne. A mostani orvosomhoz magánrendelésre jártam, de idén volt két műtétem és nagyon sok bajom, és már nem fogad a magánrendelésén, hanem a kórházban, mert nem szeretné, ha túl sokat költenék a betegségem miatt, van szerinte elég bajom így is. De ott is ugyanúgy elmagyaráz mindent, válaszol a kérdéseimre, nem érezteti egyáltalán, hogy ingyen lát el, sokszor munkaidőn kívül, mert nem tudok mindig elkérezkedni munkából, így nem egyszer bejött már előbb, vagy ment haza később miattam, és nem fogad el pénzt, hiába akarok adni neki mindig.
2015. nov. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha jol értem, akkor már 3-szor kérdezte a kérdezo...minek egy 4. esély?
2015. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen tényleg 3x :-/

De akkor kb egy véleményen vagyok a többséggel, úgy is az lesz hogy bemegyek seszó se beszéd feküdjek fel, megmondom neki várjon egy kicsit üljünk le és beszéljük meg ezt a kezelést.

Ha normálisan tájékoztat akkor maradok nála mert szakmailag nincs gondom vele csak ezer munkát bevállal, folyton rohan. De akkor meg hívjon be inkább magánrendelésre.

Nos mindegy, köszönöm a válaszokat, jövőhéten egy utolsó esélyt adok neki, ha nem akkor tényleg váltok, meg lenne a váltás személye úgy is hogy ki lenne.

2015. nov. 14. 16:37
 8/14 anonim ***** válasza:
az ecsetelés sima borax vagy jód
2015. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lila színű, ilyen nagyon sötét, akkor melyik?
2015. nov. 14. 23:59
 10/14 anonim ***** válasza:

Én csak sztk-s dokihoz jàrtam. Mindig mindent elmagyaràztak,megnyugtattak,kaptam plusz uh-t vizsgàlatokat. Persze van ahol kevés a normàlis orvos,de az biztos ha vki ìgy viselkedne velem otthagynàm szó nélkül.

A mostani dokim is szuper 11 hetesen mentem hozzà( költözés miatt vàltanom kellett) és közölte velem,hogy mostantól ő értem a felelős ezért konkrétan leszarja az előző vizsgàlatokat és mindent megnéz ő is. Azóta is ugyanilyen alapos. És ingyen.

2015. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!