Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ti váltanátok orvost ez...

Ti váltanátok orvost ez miatt? Vagy csak a hormonjaim játszanak velem?

Figyelt kérdés

Magánorvosom van, de csak félig. Ezt úgy kell érteni hogy ismerős orvos(nem az enyém,családból), ezért nem a magánrendelésére hív, hanem a kórházba amiért nem kér pénzt.

Rohanás rohanás hátán, épp hogy rám tud szánni persze így egy kis időt.

4 héttel ezelőtt mikor vittem neki az ultrahang eredményeket a kórházba, mondtam neki hogy a hüvelyembe nyilaló fájdalom van, azt mondta megvizsgálja.

Megnézte és azt mondta ez egy felmaródás, amit hiába kérdeztem mit jelent nem magyarázta el csak leecsetelte és visszahívott következő hétre.

Következő héten ugyanez, ecsetelés, kérdezem mitől van ez csak terel, és rohanás.

Most már utoljára kérdeztem rá hogy még is mikor múlik ez el azt mondta ó ez az ecsetelés nem árt ám, és ezzel a felmaródással majd csak szülés után foglalkozunk.

Akkor itt már tényleg nem értem mit ecsetelünk és miért, persze elmagyarázni ezt se tudta mert rohannia kellett.

A vizsgálat maga fájdalmas, kellemetlen, féltem a babámat, azt se tudom mit kezelünk mert oké hogy volt bővebb vizes szagtalan folyásom ,de ezt nem tenyésztette ki és úgy tudom sok terhességnél előfordul.

Plusz ennek tetejébe vizsgálat után a hüvelybe nyilalás rosszabb lesz, méhszájam szerencsére zárt.

Család szerint ne váltsak orvost, mert hogy aneszteziológus is és hogy akkor nem fognak adni majd EDA-t szülésnél, meg persze ingyen van.

Nos igen de ez rosszabb mint az SZTK.

Arra gondoltam jövő heti "visszahívásnál" vagy elmagyaráz mindent vagy váltok.

Ti mit tennétek? Jó kapcsolat,anyagiak miatt maradnátok és gondolnátok ha nagy gond lenne úgy is mondaná, vagy inkább fizetnétek valakinek már aki rá is ér az emberre?


2015. nov. 14. 15:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én biztosan megkérdezném tőle mivel is kezel valójában,mert az ember nyilván bízik az orvosában...na azért ez így gáz,hogy nem mond semmit,úgy pedig főként,hogy mi kismamák egyébként is jobban aggódunk,és minden apró kis jelre figyelünk.Én elmennék máshoz,akár fizetnék is inkább,mert megéri,ha jó az orvosod.
2015. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
váltanék. a nem odafigyelés miatt koraszülött lehet a babás, akár..
2015. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
* babád
2015. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Szerencsére mindent elmagyarázott ma , így nem váltok.

Lehet el kellett "kapni" hozzá hogy na most részletesen, sajnos nem is bíztató amit mondott de már értem legalább miért kell járkálnom hozzá hetente, sajnos szülésig végig.

Ha nem kezelne akkor lenne gond a babával, még örülök is hogy nem hallgattam a google-ra anno hogy a hüvelybe nyilallás az tök normális növekedési fájdalom.

2015. nov. 17. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!