Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Meddig lehet igy kihúzni?

Meddig lehet igy kihúzni?

Figyelt kérdés
A 30hetes uhn mar masodfokban erett volt a mehlepenyem! A baba meretei 31hetesnek feleltek meg. Jovoheten megyek a 36.heti uhra es attol felek mi van ha ez alatt a 6het alatt teljesen megérett a lepeny? Akkor meginditjak a szulest? Eleg sokat gorcsolok es faj a derekam is! Illetve ha esetleg meginditanak a szulest milyen eselyei vannak egy 36hetes babanak? Azert gondolom mindent meg tesznek hogy ne jojjon ido elott..
2015. dec. 6. 20:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Elso baba lesz es minden ilyesmin agyalok..😊olvasgattam neten de mindenhol mast irnak
2015. dec. 6. 20:12
 2/9 anonim ***** válasza:

Hugomnak azt mondta az orvos 36 hettol barmikor megszulhet es normalis dolog aki 36.ra szül. Nem lesz semmi baja a babának!

Ne félj

2015. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
idő előtt? 36 hetesen? :D ne aggódj ennyire, most már nyugodj meg, 36. héttől már nem koraszülött, teljesen kész a születésre :)
2015. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

IV. fokú lepénnyel szokás szülni. Lehet hogy Neked idő közben III fokú. És akkor mi van? Semmi. :)

És ha beindul, akkor sincs semmi.

Nyugi, már nincs sok hátra.

2015. dec. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

milyen eselyei vannak egy 36hetes babanak?

Ezt most komolyan kérdezed? Ne haragudj, de ennyire nem tájékozódtál semmiről, az utóbbi 8 hónapban? 36 hetes korától már nem is számít korszülöttnek, ugyanolyan esélyei vannak, mint bármelyik babának.

2015. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. nekem azt mondtak hogy a 36. het utan mar nem koraszulott.
2015. dec. 6. 21:09
 7/9 A kérdező kommentje:
azert kerdeztem az eselyeit mert olvastam hogy a tudejuk meg nem igazan erett.
2015. dec. 6. 21:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a 36. hétre szültem meg a kisfiamat. Probléma mentes terhességem volt végig, de ekkor elment a nyákdugóm, bementünk az ügyeletre mert vasárnap reggel volt és bent is tartottak. Megvizsgált az orvos és azonnal kaptam egy tüdőérlelő szurit, ha beindulna a szülés. De mondta a doki hogy pár napot bent tartanak és meglátjuk mi lesz, ha minden oké mehetek haza és lehet simán bent marad a baba a kiírt időpontig. Hát nem maradt bent, hétfőn délután elindult a szülés, fájások és kedden éjszaka megszületett a kisfiam. Tökéletesen egészséges kisfiú, minden értéke rendben volt és azóta is semmi probléma vele, szépen fejlődik minden téren, nincs semmi elmaradás, most 11 hónapos.
2015. dec. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Aranyosak vagytok!
2015. dec. 7. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!