Minden rendben lehet?

Figyelt kérdés
11.hetet töltöttem,magneziumot es b6 vitamint szedtem eddig, kb egy hete valahogy kimaradt, tök jól vagyok, nem érzem h kéne szednem. Sárgatest hormont 5.héttől reggel este szednem kell,az nem maradt el. egy hete azt vettem észre h a melleim egyre inkább nem fájnak, jelenleg nyomásra épphogy érzékeny, ez előtt majd le szakadtak! hányinger szinte elmúlt, néha néha 1 percig maximum! ez normális? Van valaki még esetleg aki ebben a cipőben jár?

2015. dec. 23. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, nem fájt a mellem, a hányinger is jócskán lecsökkent a 12. hétre. Most 18 hetes vagyok, újra érzékenyebbek a melleim, ne aggódj! Ja és a magnéziumot én is abbahagytam, most megint szedem.
2015. dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne aggódj, a hányinger a b6 jótékony hatására múlt el, és a 11. hét azért már közel van a betöltött 12-höz, a mellfájdalom is elmúlhat már lassan.:)


sőt, ezek a fájdalmak ingadozhatnak, jönnek-mennek az egész terhesség folyamán. nekem pl. néha fáj a derekam, néha a méhszalagok, néha még mindig hányok (a gyomromat irritálják a rúgások), és feszül néha a cicim.


28 hkm

2015. dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

11 hetesen már semmi bajom sem volt. A hányinger 8 hetesen múlt el és minden rendben volt végig. 10-11 hetes korom körül múlt el a mellfeszülés is.

A magnézium nem gyógyszer, nem történik semmi, ha kimarad egy pár napig.. görcsökre kell, ha olyan nagyon görcsöltél volna úgy is az eszedbe jut.

2015. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
teljesen megnyugodtam!:) köszönöm szépen! :)
2015. dec. 23. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!