Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Győriek! Nulladik vizsgálattal...

Győriek! Nulladik vizsgálattal kapcsolatban, terhesség megállapítása, Petz Aladár kórház?

Figyelt kérdés
Csináltam a napokban terhességi gyorstesztet, pozitiv lett...A Petz Aladár korházban gondoltam az első vizsgálatra, hogy ott megállapítják a terhességet. Néztem neten telefonszámokat időpont miatt, de lehetetlen felhívni, állandóan foglalt...Időpont nélkül is lehet menni sort kivárni, hova kell mennem pontosan, mikor és mire számítsak? Még nincs gyerekem, első baba lenne:) Megköszönöm a válaszokat, nem vagyok jártas itt, bő fél éve lakunk még csak Győrben.

#Győr #kórház #Petz Aladár #terhesség megállapitása
2016. jan. 11. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! ne a kórházba menj, hanem a szakrendelőbe, : Szent Imre u 41. (kórház melletti épület, ha a Meki felől nézel rá a kórházra, akkor menj el balra a parkoló legvégére és ott van egy különálló épület, lépcsőn kell felmenni a Szent Imre útról) nem kell bejelentkezni előre, simán odamehetsz és megvizsgálnak :)
2016. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én is hívom őket egész nap, de foglalt, ki sem cseng.

Nyáron voltam utoljára, akkor még időpontot kellett foglalni. Ezek szerint megszűnt ez a rendszer? Kár lenne, mert akkor tudott mihez igazodni az ember, így meg ott ülhet egész napi mire sorra kerül. Remélem nem így van.

2016. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én régebben voltam, sose foglaltam időpontot, őszintén szólva eszembe sem jutott hogy kell-nem is mondták, de tény nem is végeztem 10 perc alatt...:)
2016. jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam be kellett jelentkezni. Most már magánrendelőbe járok Mika Péterhez. Pénteken Ő szokott lenni a terhesgondozóban legalábbis régebben.
2016. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem ma sikerült! a 96/507 929-es telefonszámon. Ez a kartonozó betegfelvétel, a néni egyedül van a beteg meg sok, próbálkozni kell.. de csak 1-1,5re van csak időpont.
2016. jan. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!