Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Melyik a legjobb terhesvitamin?

Melyik a legjobb terhesvitamin?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mivel a neten nem találtam számomra megfelelő összehasonlító táblázatot a terhesvitaminokról, így készítettem egyet. Sok órám benne van, de sok új infót tudtam meg közben. :)

Szeretném most nektek is átnyújtani, használjátok egészséggel! :)

[link]

175%-os méretben nézzétek, úgy már jól olvasható.

Várom a véleményeket, kinek melyik tetszik, melyik vált be és ha esetleg hiba van benne, azt is várom. :)



2016. jan. 11. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Örülök egy ilyen összehasonlitasnak:) én még kiegészíteném egy olyan sorral,hogy egeszsegpenztarra kapható e.

Mi nem sokára elkezdjük a babaprojektet,szamomra eddig a Femibion 800 a legszimpatikusabb. Számodra?

2016. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én eddig Elevit Plust és Ladeevitet szedtem, de most nagyon szemezek az Ovant-babával. :)
2016. jan. 11. 19:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Nézd ez függ attól is hogy miért akarod/kell szedned. Én az első kettőnél kétnaponta szedtem az elevitet. Jól jött. Viszont a harmadiknál már most leálltam mindennel (10. hét), mert a vasszintemet nagyon megemelte (pedig ugye elvileg nem nagyon van benne - már ha az általam előtte szedett vastablettához mérem). Most kiegyensúlyozottan étkezem, így a doki azt mondta ne szedjek semmit amíg a vérképen jó.
2016. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jó lett! :)


Gravidát szedek január harmadika óta. Éhgyomorra öngyilkosság bevenni, mert gyorsan kijön. Étkezés után, sok folyadékkal, nekem úgy bevált. Ár/érték arányban a legjobb :)


Engem néha fepörget, és nehezen tudok elaludni, de lehet hogy a munkahelyi stressznek köszönhető az álmatlanság.

2016. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, köszi! :) Én is dilemmában vagyok, mert Femibiont szedek, olyat, amiben nincs jód, de nem tudom, mivel folytassam. Autoimmun pajzsmirigybetegségem van, amire elvileg nem ajánlott jódot szedni, de ahogy a te táblázatodból is látszik, nem nagyon kapható olyan, amiben nincs! Korábban az Elevitben nem volt, de már sajnos az új verziójába beleteszik. Én Németországban élek jelenleg, és itt kétfajta Femibion van az első trimeszterre: jódtartalmú és jódmentes. Eddig a jódmenteset szedtem, de mi lesz a 12. héttől, amikorra már itt is csak jódos verzió van? Ma voltam a nőgyógyászomnál, aki az Elevitet ajánlotta (bár abban is van jód), Németországban az a vezető terhességi vitamin, neki az a kedvence, mert nem kell mellé még minden egyebet szedni. A Femibionban, amit most szedek, nincs se vas, se calcium, se D-vitamin, és még több más dolog, ami az Elevitben van. Az otthon élő barátnőim, akik mostanában szültek, azt mondják, a magyar nőgyógyászok (legalábbis az övéik) kifejezetten nem ajánlják az Elevitet (de egyik sem indokolta, miért), mind a Gravidát javasolta, ők azt szedtek. Kezdtem kicsit aggódni, hogy túlkombinálom a dolgot, de látom, nem vagyok egyedül a kérdésemmel! :)
2016. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NikiDávid ***** válasza:
Zöldseg gyümölcs rostok.... Nem szedtem babamvit. Csak magneb6, es vasat az ucso 2 honapban! 6 kilot szedtem fel terhesség alatt és 4170 jőtt fiam vilagra! 😊😊
2016. jan. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a táblázatod, köszönjük szépen!

Engem is foglalkoztatott már ez a téma. Most tervezzük a harmadik babánkat, első kettőnél Gravidát szedtem, de most, hogy láttam az összehasonlításodban az Ovant-baby-t nagyon megtetszett. Kb azonos a Gravidával, de az Ovant-baby-ben van omega-3, ami szerintem nagyon jó, így valószínűleg áttérek erre. Köszi az infókat!

2016. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És most tegyél mellé egy jófajta multivitamint is, és meglepődsz.
2016. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én most kezdtem el szedni az Ovant-babát. Meglátjuk, jó-e. :) Picit halszagú a tabletta. :D
2016. jan. 16. 21:11
 10/10 A kérdező kommentje:
Melyik multivitamin jófajta? Írj egy-kettőt, amit jónak tartasz és mellé teszem.
2016. jan. 16. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!