Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhesvitamin a legjobb...

Melyik terhesvitamin a legjobb? Ki milyet szedett? Valamelyik hízlal? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Júliusban hagytam abba fogamzásgátló szedését, december-január környékén szeretnénk belevágni a baba projectbe. és akkor már szeretnék elkezdeni szedni terhes vitamint.
2015. szept. 17. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
elevitet szedtme. jó tanács: netről rendeld, én a pingvinpatikából szoktam a 100 db-ost, így jóval olcsóbb. Én rengeteget híztam de nagyon sokat zabáltam. A sógornőm egy dekát se hízott pedig ő is ezt szedte. szerintem aki hízásra hajlamos, a boldogságtól sokat eszik, sokat hízik,a vitaminnak ehhez nincs köze. Ráadásul egyikünk babája se lett óriás baba :)
2015. szept. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én eleinte Gravidát szedtem, de gyanús lett, hogy mindig a bevétele után hányok. Lecseréltem Femibionra, attól nem volt semmi gond. Alig híztam, a gyerek is normál méretű.
2015. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gravidát szedtem este, így nem volt tőle hányingerem, nem híztam tőle.
2015. szept. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Gravidát szedek, egyszer sem hánytam. Csak a pozitív teszt után váltottam Gravidára, előtte folsavat és D vitamint szedtem. Szerintem a hízás nagyon egyéni kérdés, alkati dolgokon és az anyagcsere tulajdonságain múlik, nem a vitaminon. Nekem a terhesség eleje óta 71,5-72,5 kg között ingadozik a súlyom, pedig azért már van kis pocim is.


21+6 khm

2015. szept. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elevitet szedtem és 7 kilót híztam, 55 kilóról indultam. Nem csak alkati és anyagcsere kérdés, hanem attól is függ ki mennyire lesz kajálós. Én tudatosan figyeltem, napi 5-6-szor étkeztem, 2-3 liter folyadék. Este nem "bűnöztem",inkább csak délelőtt.
2015. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hipp Natalt+folsavat szedek, illetve még magnéziumot, ha épp több kell belőle.
2015. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pozitív teszt óta Gravidát szedek, csak akkor volt hányingerem tőle, ha reggel vettem be éhgyomorra.


Nem hízlalnak a vitaminok.. inkább arról lehet szó, hogy valamilyen vitaminhiány okoz étvágytalanságot, ami ha pótolva van bármilyen vitamin által, akkor hirtelen hajlamos sokat enni az ember.. De ilyen szempontból meg teljesen mindegy, hogy melyik. Én vassal jártam így mikor vashiány miatt kezdtem vastablettát szedni de még évekkel ezelőtt.


Próbálkozás alatt egyébként csak folsavat szedtem.

2015. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pharmaton Matruelle-t szedtem végig a terhesség alatt, orvosommal egyeztetve. Soha nem volt hányingerem vagy bármilyen rosszullét, és összesen 12 kg-ot híztam. Szoptatás idején is szedtem, a 12-ből lement 20 kg.
2015. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Trimesztert szedek, még nem híztam semmit. 13 h kismama

Plusz Magnerotot.

2015. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hipp natal + folsav. Ez a legjobb most a 2ik terhességemnél is ezt iszom.
2015. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!