Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Miért nem szeretik a vidékieke...

Miért nem szeretik a vidékieket a debreceni klinikán?

Figyelt kérdés

Születésemtől kezdve debreceni vagyok vagyis mostmár csak voltam, mert 3 hónapja kiköltöztünk Mikepércsre.

Még benn laktunk semmi baj nem volt a terhesgondozással mentem az otiba és kész.

Mióta kiköltöztünk minden vizsgálatom intézése egy rémálom.

Az első gyereket a klinikán szültem. Klinika párti vagyok.

Miért kell mindenhez beutaló külön a háziorvostól?

Elméletileg választhatok akármit legalábbis úgy olvastam.


2016. jan. 13. 08:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A védőnő nem választható. Sehol. Az fix.
2016. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Meg miért a körzetem a Kenézi?

Az ideiglenes lakcimem Debrecen.

Eldönthetem ezt is nem?

A klinikán mindig velem lehet a baba a kenézibe úgy tudom nem.

Mondjatok valami pozitivat a Kenêziről nekem Én nem tudok.

2016. jan. 15. 18:58
 13/24 A kérdező kommentje:

A védőnőm mióta kiköltöztünk 1x jött.

Még benn laktunk hozzám terhesen havi 1x jött a gyerek születése utæn is jött mindig. Eleinte hetente 1x majd havi 1x.

Itt semmi. Megyek 1x havonta terheagondozásra. Az addig oké, de ki nem jön megnézni minket sose.

Ez is normális vidéken?

Vagy szóljak a doki nőmnek hogy nem jön a védőnő?

2016. jan. 15. 19:04
 14/24 anonim ***** válasza:

Te jó ég, fel is kötöttem volna magam, ha a terhesség alatt havonta meglátogatott volna a védőnő. Mi a fenének? Az is sok volt, hogy kétszer eljött. A terhesgondozáson úgyis látott, a lakás pedig egy frissítő festésen kívül nem változott, rendezett, normális körülmények között élünk.


Egyébként nem választhatsz. Védőnőből csak a TARTÓZKODÁSI hely szerinti lehet.

A körzeti nőgyógy helyett viszont lehet a háziorvosod is.


Egyébként ha van fogadott orvosod és ő a Klinikán szüleszt, akkor szülhetsz ott.

2016. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

1. 6. válaszoló vagyok. Félreérthetően írtam a Kenézyről. Már privátban is érdeklődtek mi a gond. Nincs vele baj de ha választhatok, hogy ott szülök, ahol van pic vagy ott ahol nincs, akkor nekem egyértelmű melyikre szavazok. Veszélyeztetett voltam végig, rettegtem a koraszüléstől.

Egyébként úgy tudom a Kenézyben is nálad lehet a baba ha kéred.

2016. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A védőnővel mi is havonta találkoztunk. Pont elég. De ha kérdésem van bármikor jön. Mondjuk elég kisvárosban élek. Itt azért jobban rálátása van a dolgokra, mert rendelőn kívül is sokszor összefutunk, meg ugye itt is mindenki tud mindenkiről mindent (néha még jobban is, mint az érintett😃)
2016. jan. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Hát akkor annyi.

Debrecenbe a védőnőmet vissza sirom mindig jött a telefont is mindig felvette. Itt nem. :(

Szomorú vagyok. Van orvosom pont az ilyen kötözködések miatt fogadtam a klinikán. Meg itt nincs orvosi terhesgondozás. Az önkormányzat nem perkál. :(

Ezért vagy fogadok vagy a kenézibe járok. Szóval ezért estem kétségbe, mert szar bocsánat a kifejezésért de úgy érzem igy 32 hetesen hogy letojnak!

Szeretek kinn lakni mert jó csak ez a terhesgondozás ez nagyon kiábránditó.

2016. jan. 16. 17:18
 18/24 A kérdező kommentje:
20 évig járt ki Kovács doktor. Aztán az önkormányzat úgy döntött nem fizet neki hanem mindenki menjem vagy a klinikára vagy a kenézibe és várja meg az éppen ügyeletes orvost hogy megnézze a papirjait.
2016. jan. 16. 17:22
 19/24 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekünk a Kenézyben született(a 3. is ott fog),nekem semmi bajom vele..... Ti voltatok már ott egyáltalán, hogy ilyen véleménnyel vagytok?

A szülészet és a gyermekágy is fel van újítva,szép rendezett,a magyarokat egy helyre teszik, a romkát is egy helyre ők mennek a többágyasba.....én a 2 ágyasban voltam mindkétszer.

A Klinikáról én meg azt hallottam,hogy átjáróház......

A Kenézyben a baba egész nap veled lehet (ha mindkettőtökkel minden rendben),csak éjszakára viszik el!

Egyedül a csecsemősök közül van aki nem szimpi, flegma,meg a kaja se elsőosztályú, de azt a pár napot ki lehet bírni!

Én pl.pénteken voltam uh-n és dokinál össsesen fél óra alatt végeztem,pedig se a dokinak se az uh-n nem voltam elöjegyezve! Pedig rengetegen voltak!!!

Én is vidéki vagyok,hozzánk jár ki doki,de én inkább bejárok Debrecenbe nőgyogyászhoz!

2016. jan. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Én sosem voltam Kenézy párti. Rentgeteg romát láttam ott, de nem is ezért hanem hogy a babát elviszik és ha esténként nincs veled akkor hogy eteted 3 óránként hogy beinduljon a tejed?

Azt mondták a Kenézibe mindent lehet.

Mármint tápszert mellszivót mindent nem eröltetik a szoptatást. Meg ugye hogy a klinika felszereltebb.

Az mit jelent nálad utolsó hozzászóló hogy átjáróház a klinika?

2016. jan. 18. 16:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!