Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Miért nem szeretik a vidékieke...

Miért nem szeretik a vidékieket a debreceni klinikán?

Figyelt kérdés

Születésemtől kezdve debreceni vagyok vagyis mostmár csak voltam, mert 3 hónapja kiköltöztünk Mikepércsre.

Még benn laktunk semmi baj nem volt a terhesgondozással mentem az otiba és kész.

Mióta kiköltöztünk minden vizsgálatom intézése egy rémálom.

Az első gyereket a klinikán szültem. Klinika párti vagyok.

Miért kell mindenhez beutaló külön a háziorvostól?

Elméletileg választhatok akármit legalábbis úgy olvastam.


2016. jan. 13. 08:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Az hülyeség,hogy mindent lehet!!!!

2,5 napig voltam bent hidd el beindult a tejem!!!

Azt jelenti az átjáróház,hogy a szobába bárki bemehet..pl.a szobatársad egész családja.....engem az zavarna!!!!

2016. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Ja értelek!

Igen ez igaz de ha Téged zavar lehet szólni!

Vannak tényleg pofátlanok!

Most voltam 32 hetes ultrahangon a klinikán Mi is fél óra alatt végeztünk!

2016. jan. 21. 07:24
 23/24 anonim válasza:
Azért kell a házi orvostól mindenre beutaló, mert ezt a törvényt hozták. Ez mindenütt így van Magyarországon jelenleg, aminek sajnos én sem örülök. Azért vezették be, hogy a házi orvosokat (is) megpróbálják ezzel itthon tartani. Plusz feladat, plusz pénz nekik és 4 évig ezért meg kell tartania a körzetét. Míg másfél-két éve a védőnő adta ezeket a beutalókat most a háziorvos és terhesség alatt az első két trimeszterben így jelenleg 6 hetente kell a védőnővel találkozni. Csak arra nem gondoltak, hogy hiába beszélsz le időpontot a házi orvosoddal, csak vársz kicsit a betegek között és eleve a bacis, vírusos váróba és rendelőbe kell menned hozzá. Ha eddig nem volt beteg a kismama, majd akkor lesz. Azért a védőnői szolgálaton erre nem nagyon volt esély, ahová csak a kismama ment. Na mindegy.
2016. jan. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Hát igen. Ráadásul csúnyán is néznek Rám mert bemegyek előttük vagy éppen csak táppénzes papirért megyek, de még igy is hogy nagy hasam van húzgálják a szájukat, pedig elméletileg a kismamák előnyt êlveznek ilyen esetben. Ha a gyerekkel megyek is húzgálják a szájukat mert sajnos nem mindig tudom kire hagyni a 1,5 éves lányomat.

Nem jö ez a rendszer.

:(

2016. jan. 24. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!