Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nyiregyhâzân a 12 hetes...

Nyiregyhâzân a 12 hetes genetikai uh. -n elijesztettek. Mehetek e Debrecenbe genetikai uh ra ha Nyiregyhez tartozok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 23. 07:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem mehetsz. Miskolcról mindig Debrecenbe küldik genetikai uh-ra a problémás kismamákat. Mivel ijesztettek el?

Én is jártam genetikai tanácsadasra Debrecenbe. Érdemes egy napot rászánni. Az uh megvan hamar bár sokan szoktak lenni, de ha gond van akkor átküldenek genetikai tanácsadásra és ott elég soká szokott megjelenni az orvos, volt hogy órákat kellett várni rá.

2016. jan. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt!Az ugy volt h 2 orvos is nézett az egyik nem mondott rosszat viszont a màsik azt mondta h a koponyàban a kisagynak màr telutettebbnek kellene lennie.:'( Visszahivtak 2 hét mulva de addig beleőrülök!
2016. jan. 23. 07:38
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak ùgy hívjam felőket?Vagy beutalò kell?
2016. jan. 23. 07:40
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincs ott a környéken "magán" ultrahanglabor? Mikor nem akartam az SZTK-s időpontra várni, egy ilyenbe jelentkeztem be, hamar kaptam is időpontot és ott megnyugtattak. Pénzbe kerül, de 5-10 ezer forintot nekem megért, hogy ne parázzak még jóval tovább.
2016. jan. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett a beutaló. A kiskönyvet kell vinni, meg kérdezték miért jöttem és akkor odaadtam a 18 hetes uheredményt, ami máshol készült és nem volt jó. De felhívhatod őket hogy ilyenkor mit kell tenni.
2016. jan. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jah és egyébként időpontot se adnak. Menni kell reggel időben és érkezési sorrendben hívnak be. Kapsz sorszámot, az uh hamar megvan. Mondjuk engem megnézett 3 doki is,még a főfőprof is pedig egyértelmű volt a probléma de azért tutira mentek. Ne aggódj, hátha nincs baj, drukkolok Nektek!
2016. jan. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nyugodtan menj át és biztosan nem küldenek el. Teljesen más mentalitású kórház, mint NYH-i. Én is nyh-i vagyok és Debrecenbe járok át. Nagyon jó genetikus doki DEB-be Dr. Orosz László, a neten megtalálod a tel.számát is. Ifj. Orosz Lászlóra keress rá, hívd fel nyugodtan mondd el mi a problémád és hogy bemennél hozzá a kórházba, hogy nézzen meg. Keddenként biztosan benn van délelőtt. Illetve NYH-án vn magán rendelése is, ha nem akarsz DEB-be átmenni. Úgy tudom 2-3 éve egy komplett genetikai UH 12 000 Ft volt.
2016. jan. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Orosz doki tényleg jó, amit ő nem lát az nincs is, és tök emberséges meg kedves.
2016. jan. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én Dr. Angyal Gézánál szültem modernebb a gépe mint a kórházi és nekem az UH-t mindig itt csinálta a magánrendelőben, a 12 hetes UH 20 perc volt.. Szóval mehetsz Debrecenbe de őt ajánlom azért. :) új utcán van a rendelője. Paráztatni nem szokott feleslegesen de akármire rákérdezel normálisan válaszol.
2016. jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kosszi mindenkinek!Pont az aggaszt h dr.Orosz mondta Nyiregyen a rosszat!Ùgy tudom azért ő komoly szaktudâssal rendelkezik! :-(
2016. jan. 23. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!