Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mehetek másik nőgyógyászhoz is?

Mehetek másik nőgyógyászhoz is?

Figyelt kérdés

Voltam pénteken a nőgyógyászomnál mert pozitivat teszteltem. Kb.6hetes vagyok, de nem látta a babát az UH-n.Csak 2 hét mulva kell visszamennem. Szeretnék elmenni egy másik dokihoz is,hátha az többet tud mondani.

De az nem gond, hogy másikhoz megyek? Mert szeretnék a "saját" dokimnál maradni, de szeretnék elmenni egy másikhoz is, csakis azért, hátha ő többet lát. Mit mondjak majd? Hogy ja, igen, tudom, hogy terhes vagyok, de ide csak most jöttem, kiprobálni, hátha többet látnak...ez igy olyan hülye helyzet.


2011. aug. 24. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A másik doki is elküldene téged 2 hétre. Ők lehet, h már látják a petezsákot, de ez még nem bizonyíték. Számukra az a pozitív, ha szívhang is van. 2 hét múlva már kell lennie.
2011. aug. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nem épp ez volt a kérdésem. Azért lehet, hogy 1 hét után már látszana valami. OK., hogy a dokinak könnyebb azt mondani, hogy menjek vissza 2-3hét mulva, de nekem minden nap egy örökkévalóságnak tűnik.
2011. aug. 24. 21:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kiegészítem:

Mehetsz másik dokihoz, sőt, még másik nyégyhez is, de mind azt mondaná, h még várni kell. Tudom, h egy örökkévalóság. :)

2011. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!