Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A védőnő végez mellvizsgálatot?

A védőnő végez mellvizsgálatot?

Figyelt kérdés

2016. febr. 29. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de én szívesen
2016. febr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
nem
2016. febr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem, miért tenné?
2016. febr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha felajanlotta, biztos tetszel neki. Nekem meg sose ajanlotta fel, bar a ferjem jon velem mindig tanacsadasra, lehet azert:)
2016. febr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Nem. Rákszűrésnél csak a kenetet veszi le.
2016. febr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Felénk is csak kenetet vesznek.
2016. márc. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Az is beteges, ahol a védőnő nőgyógyászt játszik és rákszűrést végez! Nem is engedném, de ezek után egy mellvizsgálat már nem lenne nagy szám...
2016. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

Igazad van 7-es, inkább ne csináljon senki... Haljanak csak meg méhnyakrákban, akik kis faluban laknak, és messze az orvos...

A védőnő csak kenetet vesz, amit ugyanúgy laborban tenyésztenek ki. Mi vele a probléma???


Szerintem egy nagyon jó kezdeményezés, hogy MINDENHOVA eljusson a MEGELŐZÉS!!! És mindenkinek legyen lehetősége szűrésre menni.

2016. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
8-as én falun nőttem fel, és minden évben legalább 1x kijött a nőgyógyász rákszűrésre. A védőnő nem vett/vesz kenetet. A megelőzés nem itt kezdődik. Ha valaki nem akar elmenni az sehová nem fog elmenni.
2016. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

8-as vagyok, ahol én nőttem fel (300 fős lakosságú falu), oda a háziorvos is csak heti 2x 4 órára jött csak, mert 5 falu orvosa volt... Szóval ott nőgyógyász SOHA nem járt. A legközelebbi SZTK 25 km-re, kórház 50 km-re volt.


"Ha valaki nem akar elmenni az sehová nem fog elmenni"

Lehet, hogy nem nem akar, hanem nem tud egy egész napot arra szánni, hogy buszozzon, várakozzon, csak egy szűrővizsgálat miatt...

De ha a faluban a védőnő le tudja venni a kenetet, ami kb 10 perc, arra tud időt szakítani.


Szerintem akkor is egy jó kezdeményezés.

2016. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!