Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Védőnő otthoni látogatásakor...

Védőnő otthoni látogatásakor kutya?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövő héten meglátogat itthon a védőnő, most fog jönni először. Lakásban élünk, kert nincs. Van egy keverék, menhelyről örökbefogadott kutyám, több, mint 4 éve, természetesen szobatiszta.Boldog vagyok a baba miatt, várjuk, de eszem ágában sincs lemondani a kutyámról. Elképzelhető e, hogy a védőnő látogatása során beleköt abba, hogy a lakásban kutya is él? Tisztaság van nagyjából, másnaponta porszívózok, a kutya ápolt, tiszta. Szerintetek? Van vagy volt valaki hasonló cipőben? Nagyon köszönöm válaszaitokat!

2016. jan. 18. 21:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Beleköthet, ha olyan, és mondhatja, hogy add örökbe stb, de mást nem tehet. Tehát ezért nem mondhatja azt, hogy veszélyes a környezet, ezért nem javasolja a baba hazaadását.
2016. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat! Barátságos, ember-, és gyerekszerető kutya, nem egy vérengző fenevadról van szó. :)
2016. jan. 18. 21:44
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Persze, beleköthet. Te pedig szépen bólogatsz és magadban pont lesz.rod amit mondd :-)

Irigylem a babádat, hogy kutyus mellett nőhet fel. Boldog és mókás élete lesz.

Sok boldogságot!

2016. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Nekünk is van kutya a lakásban, egy csivava :-) a védőnő pont lexarta:-) pedig egy igazi kis véreb.

Kint további 3kutya van a kertben. Köztük egy örjöngő kuvasz.

2016. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a mi védőnőnkből indulok ki, akkor max. annyit kérdez, hogy a kutya szobatiszta-e, hol a fekhelye, adott esetben el lehet-e zárni a babától, de a közelben lakó barátainknál sincs problémája a házban tartott kutyával.

Arra figyeljetek majd, hogy a rendszeres féregtelenítés ne maradjon el.

2016. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

nem szoktak belekötni :)

egedül pic-es védőnőkről hallottam, hogy kérték, pár hétre nyaraltassák az állatokat, de ez nyilván érthető :)

de ha mégis baja van a dologgal, akkor bőszen bólogass és el van intézve ;)

2016. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk pit keverékünk van, fél is tőle a védőnő. De nem mondott rá semmit. Csak a gyerekszobát, meg a gyerekholmikat nézte.
2016. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Védőnő vagyok, ha látom, hogy a kutya ápolt és nincs 2 hetes kutyakaki és kutyaszőrhegy a lakásban, nincs mibe belekötni! :) Szóval nyugodj meg, normális védőnőnek nincs kivetnivalója a szobakutyákban/cicákban/nyulakban stb., ha jól vannak tartva!
2016. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem lesz gond.

Én is tartottam tőle, mert nekem meg macskáim és patkányaink voltak, de nagyon meglepődtem,mert a macskánál a saját családbeli cicáikról mesélt, a patkányokat meg vizsgálgatta, érdekesnek találta és mindig érdeklődött róluk is, amikor mentem a gondozóba.

A tiszta, rendezett állattartást nem zárja ki a baba érkezése.

2016. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

9 féle állat lakot nálunk odabent (köztük több egzotikusabb faj) amikor a legkisebbem született . A védőnő látta, hogy az összes nagyobb gyerek él és virul, rend van és tisztaság, a kígyók se tudnak kimászni a terráriumból, a kutya se a mosogatóból iszik és nem a pókokkal matchboxozik az ovisom.

ha megfelelően vannak tartva az állatok, akkor nem köthet bele. főleg nem egy tisztán-rendben tartott jól szocializált szobakutyába...

2016. jan. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!