Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Védőnő lemondása, miért...

NikiDávid kérdése:

Védőnő lemondása, miért hazudnak a védőnők?

Figyelt kérdés

[link]

Ez egy 2010 cikk, a lényeg nem kötelező hogy legyen védőnőd az állam csak a kötelező védőoltásokat kötelezi.,

pénzt kapnak utánunk "terheskismamák, anyukák" után.

Az én védőnőm eddig is kiállhatatlan volt , sőt amióta vissza mondtam még nagyképű is lett és belehazudott a képembe hogy nem lehet védőnőt váltani, tanácsként ha nem sikerül lemondjad valami oknál fogva lakcim változás miatt átkerülsz egy másikhoz :) és koppan, nagyon sok cikket olvastam hogy belehazudnak a szemükbe, de ne hagyjátok magatokat. Mindig van megoldás, csak nem értem ha érzi hogy nem jön ki az emberrel miért ragaszkodnak ennyire azt hiszik hogy mert majd a családsegítősók kivizsgálják ... nem foglalkoznak vele, Kitartás ne hagyjátok magatokat terrorizálni!



2016. febr. 23. 19:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagyok védőnő, de enyhén szólva is nevetséges vagy. Azt vettem észre, döntő többségben ilyen esetekben van gond bőven az anyukakkal. Pontosan ok nagyképűek, kiállhatatlanok.
2016. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem lehet védőnőt váltani, a területileg illetékeshez tartozol. Ha elköltözöl akkor lesz másik.

Mi költöztünk, a 2. védőnőt fogyasztjuk, de velünk mindkettő kedves volt és én sajnalom is az elsőt, nagyon kedveltem.

2016. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem váltható védőnő, csak ha elköltözöl, életvitelszerűen máshol élsz majd. Viszont lemondható, ő azt mondta, hogy nem váltható, nem azt, hogy nem mondható le.


"tanácsként ha nem sikerül lemondjad valami oknál fogva"


ezt meg sajna nem tudom értelmezni.

2016. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
50%
Na nekem más a védõnõm, mint igazából kellene. Szomszéd faluba járok, pedig még csak ideiglenesen se vagyok oda bejelentve. :)
2016. febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
Azért ne harapjátok le a fejét,csak mert a ti védőnőtök kedves volt, ő meg nem volt ilyen szerencsés. Nem minden védőnő segítőkész, és nem lesz tőle jobb a személyisége,csak mert ez a szakmája. Az én első védőnőm nem témába vég,hogy miket művelt,de az is szerencse hogy élve megúsztam a tanácsait én is meg a gyerek is,úgyhogy nem mindegyik röpköd angyalszárnyakkal. Mi elköltöztünk,azért váltottunk,de anno tudatosítva lett velem,hogy a védőnői tanácsadás kötelező és nem választhatom meg,hogy kihez járok...
2016. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
42%
Es mashova is beirogatja ugyanezt😊
2016. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is második védőnőnk van az első is kedves és segítőkész volt viszont talasztalata annyi nem volt.

A második viszont 4 gyermekes anyuka. Amikor ezt nem tudtam is feltűnt, hogy mindennel kapcsolatban van millió tanácsa. Nekem minden találkozás hasznos, eleinte hetente járt, majd havonta.

2016. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
39%

Váltani tényleg nem lehet, de bemehetsz az önkormányzatra aláírhatsz egy papírt és lemondhatod saját felelősségre.


Nem értem mi a problémád, ha nem tetszik a viselkedése miért nem lépsz rajta túl? Havonta max 1x kell találkoznotok, azt a 10 percet meg nem bírod elviselni? Lehet inkább veled van a baj.

2016. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
42%

itt nem az a lenyeg h kinek kedves a vedonoje es kinek nem hanem hogy gyakorlatilag labtorlonek tekintik sokan oket, amikor kepzett diplomas emberek, akik legjobb tudasuk szerint szeretnenek tanacsot adni es dolgozni es akkor az ilyen megkeseredett penesz noszemelyek akinek még az elet is baj ugy allnak hozza mint valami leprashoz.


komolyan mennyi mocsingnak, haragnak uldozesi manianak kell valakiben felgyulni hogy ilyen utan kutakodjon es itt hangolja az embereket a vedono ellen...hat nincs neked ennel jobb dolgod kerdezo?? nem gondolod hogy ha normalisan allnal az emberekhz vagy legalabb semlegesen, akkor te is tobb jot kapnal vissza?

2016. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
49%
lehet valami komoly bajt vett észre a védőnő a kérdezőnél, jelentette és ez miatt próbálja ellenük hangolni az embereket.
2016. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!