Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Lépésről lépésre milyen a...

Pancsur90 kérdése:

Lépésről lépésre milyen a terhesgondozás Angliában?

Figyelt kérdés

Attól kezdve hogy felkeresem az orvost mit kell tennem?Milyen vizsgálatok várnak majd rám ,ha terhes leszek ?

Férjemmel tervezzük a babát es előtte szeretnek többet megtudni az angliai rendszerről

Előre is köszönöm a válaszokat



2016. márc. 23. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt szultem 10 honapja.

Tudni kell, hogy mivel egeszsegugyes vagyok, dolgoztam otthon is es itt is nogyogyaszaton, pontosan tudom mi folyik otthon.


Gp hez mesz, 4-5-6 hetesen, es o ir a korhaznak, akik majd kuldenek levelet, hogy a 8-10. heten menjel a midwife hoz booking appointmentre, ez kb 2 oras.


12. het korul ultrahang


20. het korul ultrahang.


Kozben 3-4 hetente jarni kell a midwifehoz antenatal klinikre es gp midwifehoz.

Ha nincs gond, ennyi.


Nem kell lefizetni orvost mint otthon!

Nincs felesleges turkalas, nincs sok uh feleslegesen HA minden ok.


Ha gond van , akkor lat orvos, van ultrahang tobb stb.

Nekem pl 6 ultrahang volt, tobbszor latott doki, mert voltak nogyogyaszati elozmenyeim plusz szivgyulladas terhesseg elott.


Lehet csaszart kerni, orvosi indok nelkul is. Azt kertem. Tokeletes volt.

Szules/ csaszar utan masnap lehet menni haza.


Egy szoval mindennel meg vagyok elegedve.

2016. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm

Már csak egy kérdésem lenne

Az problémát jelenthet ha vérszegény,vashiányos és alacsony vérnyomású vagyok?

Kaptam injekciós kezelést is régebben

De a szédülések attól sem múltak

2016. márc. 23. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. Nekem alapbol 70/50 a vernyonasom, 149 es pulzussal, ez miatt elkuldtek terhesseg alatt kardiologiara.

Mindenkepp mond majd az elso idopontnal, de ugyis kerdezik, mindent megkerdeznek, 2 oras az idopont. Ha ugy gondolhak, tovabbkukdenek.

2016. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. márc. 23. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!