Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szerintetek ciki ig elmenni...

Szerintetek ciki ig elmenni nogyogyaszhoz?

Figyelt kérdés
mar nagyon nagy pocitol nem tudok borotvalkozni ott lent. mindig begorcsol a haasam alja ha probalom, de igy eleg kellemetlennek erzem hogy igy kelljen mennem. 37 hetes kismama
2016. ápr. 27. 13:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha dokihoz nem akarsz elmenni, akkor hogy fogsz szülni?
2016. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
erre is ertettem a kerdest, bocsanat hogy nem reszletezem a kerdest..
2016. ápr. 27. 13:39
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Valószínűleg az orvos is gondolja, hogy a nagy hasad miatt nehezebb lent tevékenykedni. A lényeg, hogy tiszta legyél. Egyszer én is úgy mentem, igaz, nem volt olyan vészes a helyzet.
2016. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szőrösödős típus vagyok sajna, pont ezért még ha nem vagyok terhes akkor sem egyszerű borotválkoznom, nagy pocakkal esélyem nem volt, úgy mentem én is. Kicsit kellemetlenül éreztem magam, hogy vajon mit gondol a doki, de arra jutottam, hogy: 1. nem igen érdekli.. 2. sok mindent látott már, nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen.
2016. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő már annyi mindent látott, hogy ez nem érdekli.

Megértem, hogy kellemetlen. A kórházban majd szülés előtt leborotválnak a gát környékén.

Én több részletben borotváltam magam ott lennt, amikor terhes voltam. Kb 2-3 nap alatt borotváltam le teljesen, tükör és tapogatás segítségével.

2016. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sose borotválom. Egy dokit se érdekelt, negatív megjegyzéseket nem kaptam.

De ha téged zavar, bortválja le a párod.

2016. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én kistükörrel borotválkoztam, aztán a férjem "ellenőrizte", és esetleg kiigazította.


De egyébként hidd el, nem te lennél az első, akit szőrösen lát az orvos. Van, aki soha életében nem borotválkozott. Mert neki így jó.

Lesznek szülésnél ennél cifrább dolgok, ezen ne kattogj!

2016. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Ez a csupaszság csak divat ám ;) 20-30 évvel ezelőtt még azt szólták volna meg, aki leborotválja, így szerintem főleg egy középkorú/idősebb dokit aztán teljesen nem érdekel, bozontos-e vagy sem. A lényeg hogy tiszta legyél.

(én pl rettentő szőrtüszőgyulladásokkal küzdök minden szőrtelenítés után, így inkább maradok szőrös)

2016. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Én a 30. héttől már csak szedett-vedett módon karistoltam odalenn. A dokim 74 éves...szerintem neki mindegy volt, látott ő már karón varjút:D
2016. ápr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Velem ugyan az van mint a 8-assal, egyszer olyan szőrtüsző gyulladásom volt, hogy sebésznek kellett feltárnia, azóta én nem borotválom magam, rövidre szoktam nyírni a szőrt, meg a bikinivonalat borotválni. Na terhesen a végére ez sem ment. Szerintem valahogy túltette magát rajta a dokim :). Szerintem ezen ne aggódj, lesz elég aggódni valód..
2016. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!