Szerintetek nem ciki?

Figyelt kérdés

19 hetes vagyok, eddig sztk-s rendelésre jártam, és most megkaptam egy dokinak a telefonszámát, akinél sosem jártam, de nagyon jókat olvastam róla.

Nem ciki már ilyen későn így ismeretlenül felhívni és megkérdezni, hogy elvállalna-e (további terhesgondozás, szülés)? Lehet elküld melegebb éghajlatra?


2014. jún. 13. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nyugodtan hívd fel, és félidőnél sem jársz, ilyenkor még dokit váltani is simán tudsz.
2014. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Én 12 hetesen eleve más dokihoz mentem, mint aki 5-6 hetesen megállapította a terhességet.
2014. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Én a 21. héten mentem magán dokihoz. Telefonon jelentkeztem be hozzá először, megkérdezte, hogy kitől hallottam róla, miért őt választottam. Válaszoltam és kaptam időpontot. Minden rendelés alatt nagyon kedves, rendes volt, sokat magyarázott.
2014. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nm. A legtobb doki 24. hetig siman elvallal.
2014. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, én pl még csak most 26 hetesen kerestem fel akinél szülni szeretnék, mert akinél az előzőt szültem és egyébként még járok hozzá, csak egy rehab. intézetben szakrendel és így szülést már nem tud vezetni az itteni kórházban. Semmi gond nem volt belőle.
2014. jún. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ! Azt gondoltam, ha nem az elejétől jár az ember valakihez, akkor nem szívesen vállalja el, főleg, ha még nem is találkoztunk előtte.

De akkor bátrabban fogom felhívni :).

2014. jún. 13. 19:42
 7/7 Adcu ***** válasza:
Örül majd a bevételnek. Kellemetlen a régi dokid előtt lenne, de gondolom nem kerül sor rá, hogy magyarázkodnod kelljen előtte.
2014. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!