Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem ciki igy nogyogyaszhoz menni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki igy nogyogyaszhoz menni?

Figyelt kérdés

Utoljara juliusban voltam nala, irt fel fogamzasgatlot. Viszont recept nelkul is kiadtak siman a gyogyszertarban, szoval nem voltam azota dokinal.

Most kene menni rakszuresre es akkor mar kerek receptet is.

Nem fog elkuldeni vervetelre? Csak mert regota nem irt mar nekem receptet.

Vagy mondjam meg, hogy recept nelkul vettem meg?


2013. máj. 21. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg is mondhatod, de kétlem, hogy túlzottan foglalkozna vele.. legalábbis nálunk még első felírásnál sem csinálnak vérvételt...
2013. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

miért baj az, hogy elküld vérvételre? ezzel jár a fogamzásgátló szedése. a zavartalan szex csak megér annyi, hogy egyszer egy évben lecsapoljanak. a te érdekedben történik.

amúgy szerintem tök mindegy, mondod-e neki, hogy vény nélkül vettél, nekem anno nemcsak a nőgyógyász, a háziorvos is felírta, így én se jártam hozzá, csak kb. félévente.

ha látja, hogy 1 év eltelt a legutóbbi labor óta, akkor szerintem sanszos, hogy el fog küldeni. de ha a rákszűrést komolyan veszed, ez se kéne, hogy gondot okozzon.

2013. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ebben az evben mar 10x vettek tolem vert es 3 venam szetdurrant, szoval eleg volt egy idore a vervetelbol.
2013. máj. 21. 21:56
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor csináltasd meg a rákszűrést, és próbáld megint vény nélkül kiváltani a gyógyszert. jobb ötletem nincs.
2013. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!