Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mentetek már úgy dokihoz,...

Mentetek már úgy dokihoz, hogy az alfeletek teljesen kipattogott a borotvától? Szólt valamit? Olyan ciki.

Figyelt kérdés
Kedden este borotválkoztam, tegnapra teljesen kipersegtem, pedig pamut bugyit hordok és krémezem is. Holnap kell dokihoz mennem, de olyan kellemetlen. Járt valaki így?
2014. jún. 6. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Kipattogott alféllel még nem mentem nőgyógyászhoz, de bozontos alféllel már igen.

34 hetes terhes vagyok, elég nagy a pocakom már régóta. Képtelen vagyok karban tartani magam odalent. :-)

Kicsit kellemetlen, de hát ez van. :-)

2014. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lát ő mindenfélét, kipattogzott és bozontos alfelet is. Nem hiszem, hogy érdekli. Ha tiszta és ápolt vagy egyébként, ne érezd rosszul magad emiatt.
2014. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
37 hetes vagyok kb 20 hetes kor óta nem látom, de leszedem. Előtte szoktam mielőtt megyek, de most uhn voltam hétközben így hamarabb kellett. Csak tényleg csúnya, olyan ciki :/
2014. jún. 6. 22:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Abszolúte de nem foglalkoznak azzal hogy kipattogzott vagy szőrös stb.Ápolt legyen az ember és ennyi.Ilyenkor érzékenyebb is az ember bőre és nehezebb is hozzáférni, tisztában van vele az orvos.
2014. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Marhára nem fogja érdekelni hidd el :) látott ő már olyan gusztustalan dolgokat,fertőzéseket,hogy egy kis kipörsenés pont nem fogja meghatni :)
2014. jún. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Marhara nem fogja erdekelni. Egyebkent a termeszetes allapot a szor, nem a csupasz. Szerintem latott gusztustalanabb dolgokat is, mint a kipattogzas ;)
2014. jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát elég bunkó lenne a doki ha emiatt megjegyzést tenne.

UH-hoz én nem szoktam külön szőrteleníteni, hiszen az hasi szokott lenni.

Szüléskor is azt tervezed hogy ha megindulnak a fájások gyorsan leborotválod magad?

2014. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, nem is mondott semmi, de jót mosolygott, kicsit kellemetlen volt :) UH hasi, de mégis le kell tolni hozzá teljesen a nadrágot, bugyit, így előtte is szoktam. Szültem már, igen szülés előtt is leszedtem a szőrt, amit nem sikerült pedig a szülésznő megtette :)
2014. jún. 7. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!