Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Háziorvoshoz is el kell menni...

Háziorvoshoz is el kell menni az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Már voltam vérvételen, fogászaton és belgyógyászatra is van időpontom. Védőnő azt mondta, hogy háziorvoshoz is elmehetek ha akarok, a nőgyógyász már nem emlékszem mit mondott, hogy el kell e menni vagy nem.

2016. máj. 2. 14:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Beutalókat a nőgyógyász adta nekem meg továbbra is ő fogja ezért nem tudom így el kell e menni a háziorvoshoz.
2016. máj. 2. 14:13
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
nem kell. az egyszeri anyaságihoz csak 4szer kell a védőnőhöz menni, és nem kötelező se a fogászat se a háziorvos se semmi más.
2016. máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Úgy emlékszem, hogy van egy rész a kiskönyvben amit a háziorvosnak kell kitöltenie, meg ekg-t is csinál.
2016. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked felesleges hiszen van beutalód a belgyógyászhoz, ott fognak csinálni neked EKG-t. Nekem az EKG miatt kellett mennem hozzá, mert ő csinálta.
2016. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha kapsz beutalót vérvételekre meg belgyógyászhoz, akkor szerintem sem kell. Irigyellek, én állandóan alig értem utol a háziorvosomat. A második trimeszterben így konkrétan elmaradt a vércsoport vizsgálat. Nem lett belőle semmi, a háziorvos sem hozta szóba, meg én sem később.
2016. máj. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell hàziorvos terhesség alatt, ha táppénzre mész vagy pl. Fàj a torkod, köhögsz.
2016. máj. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem kell, de csak azért, mert a nőgyógyászom másik kerületben van, így ő mindig küld egy levelet a házi orvosomnak, hogy milyen vizsgálatokra kell beutaljon, tehát tőle kapom a beutalókat. Nekem az EKG-t is ő csinálta, de ha van beutalód a nőgyógyásztól, akkor Neked nem kell menned hozzá.
2016. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!