Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A védőnőnél, amikor beutal az...

A védőnőnél, amikor beutal az elején az első vérvételre, az milyen vérvétel? Éhgyomri, vagy tesztreggelis, vagy milyen? Van még olyan, hogy a kismamák a terhesgondozás során csomagot (termékminták, cumi) kapnak a védőnőnél?

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem nem a védőnő utalt be, hanem a doki! milyen az a tesztreggelis vérvétel??? normál vérvétel, éhgyomorra vett. Az első csomit nem a védőnőtől kaptuk, hanem egyes bababoltokban, "kupon"ellenében.
2015. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

éhgyomri. Védőnő nem tud beutalni csak orvos (nőgyógyász vagy háziorvos fog küldeni).

szülésnél kapsz csomagot a kórházban.

2015. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor a háziorvos fog, mert a nőgyógyász nem mondta.
2015. jún. 3. 14:54
 4/8 A kérdező kommentje:
A tesztreggelis az volt anno, amikor meg kellett enni egy zsömlét és egy pohár tejet és ezután vettek vért.
2015. jún. 3. 14:55
 5/8 A kérdező kommentje:
Régen a védőnőnél trimeszterenként kaptam egy csomagot, de hallottam már erről a kuponos rendszerről. Holnap kiderül...
2015. jún. 3. 14:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Tesztreggelisre gondolom a terheléses vércukor vizsgálatra gondolsz. Van ahol pohár tej+zsemle kombó, de inkább cukros löttyöt kell inni (valamikor félidő körül). Az első vérvétel egy sima labor, ha nincs indok másra.
2015. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az első vérvétel éhgyomri és elég sokat levesznek. Én most vagyok 15 hetes kismama, a védőnő adott egy kis csomagot amiben voltak szórólapok és a Felicitas sorozatnak az első könyve meg egy kupon amit be lehet váltani bababoltokban csomagocskára. Három éve már szültem, akkor is így volt, a második csomagban volt a harmadikhoz a kupon amit a kórházban kaptunk meg szülés után. A "tesztreggelis" vérvétel a 24. héten van, van ahol cukros vizet kell inni, van ahol zsemlét meg tejet kell fogyasztani, ez eltérő. Vérvételi beutalókat vagy a nőgyógyászod vagy a háziorvosod ad.
2015. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Hát nem tudom miért, de nekem volt zsemle+tej és volt egyszer cukros lötty is anno. Remélem kapok kupont.
2015. jún. 4. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!