Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tényleg ennyire égő ahogy...

Tényleg ennyire égő ahogy viselkedtem a nődoki előtt vagy a férjem eltúlozza?

Figyelt kérdés
Nála szültem a fiunkat 2 éve, azóta nem voltam nála, most hogy jön a kistesó mentem újra hozzá, a férjem is elkísért. A doki érdeklődött a fiunkról, hogy hogy van, és mondta, hogy kíváncsi rá, én pedig erreföl megmutattam 2 db képet róla ami a telefonomban volt, a doki megdicsérte, hogy milyen szép, meg nagy már, és ennyivel letudtuk. Azóta viszont hogy kiléptünk a vizsgálóból azt hallgatom a férjemtől, hogy ő majd el süllyedt, és hogy milyen hülyén viselkedtem, hogy a dokira tukmáltam a képeket, amikor nyilvánvalóan csak udvariasságból érdeklődött, csak válaszolnom kellett volna, hogy jól van, és ennyi. Már kezd meggyőzni, és magamban már ott tartok, hogy nem is tudom hogy menjek így legközelebb, mit gondolhat most az orvos, hogy így haverkodni, meg nyomulni próbáltam? Őszintén, szerintetek is nagyon hülyén viselkedtem?
2016. máj. 10. 13:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nincs ebben semmi gáz, pláne ha abból indulok ki, hogy nálunk pl a nődoki rendelőjében egy csomó baba fényképe ki van téve, akik nála születtek.
2016. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem egyáltalán nem gáz.

Én már a 6 hetes kontrollon mutattam képet, mert érdeklődött utána az orvosom. Szerintem nem mi voltunk az elsők és az utolsók sem, akik képet mutattak.

2016. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eltúlozza a férjed.

1. a doki érdeklődött, még ha udvariasságból is..

2. nem egy egész fényképalbumot nyomtál le a torkán, 2 fényképpel szerintem semmi gáz nincs.

Ne aggódj ezen!!

2016. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

Én biztos nem mutatnék képet, mert gondolom annyira nem érdekli az én gyerekem. Mivel gyakran vezet le szüléseket, nyilván nem kíséri figyelemmel minden gyerek fejlődését a szüléstől az érettségiig. Van saját élete saját rokonai, gyerekei, akikhez érzelmileg kötődik. Az enyémhez pont semmi kötődése nincs.

Amúgy az sem ciki, hogy megmutattad. Nem halt bele abba a 2 percbe ameddig megnézett 2 fotót a gyerekről. Úgyhogy a férjed picit túltolja ezt a dolgot. Ugyanúgy erre a fotómutogatásra se fog a doki jelentős emlékként visszatekinteni, mint a gyereketek születésére.

Akkor jegyezné meg ha valami orvosilag érdekes eset lenne, vagy közeli ismerősök lennétek, vagy pereskedtetek volna, vagy valami tényleg durva történt volna pl.: a gyerek képe helyett pucér fotót mutattál volna a férjedről véletlenül. Na azt lehet emlegetné a barátainak egy darabig. De ezt...nem történt semmi.

2016. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%

A ferjed eltulozza, miert ne mutathatnal kepet ?

En vadidegennek is mutatnek, miert ne ?

Valoszinu nem erdekli, de attol meg megnezi.

Nekem is mutat kepet Bozsi neni a buszon az unokajarol es fogalmam sincs ki az.

A ferjed nem ertem mit problemazik ezen ...

En orvosokkal dolgozom ( kukfoldon kb 20 orvossal ) es meg az uktrahang kepet is mutattam nekik mikor terhes voltam.

2016. máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a másik oldalról tudlak megerősíteni, mert egészségügyisként voltam hasonló helyzetben. Igen, az ember udvariasságból (is) érdeklődik, de őszintén érdekel a válasz, és nagyon szívesen nézek képeket, mert emberből vagyok. És az, hogy az ember ott volt egy másik ember születésénél, nagy dolog! Az pedig, hogy már milyen nagyok, milyen szépek és ... döbbenetes. Nagyon megérinti a szívem, és ha egy kis emberség maradt a másik félben, akkor őt is. Nem véletlenül vannak azok a babafotók az irodában! Nem dekoráció! Az ember végig tanul 10-15 évet, és ez az értelme az egésznek! Nem rontottál el semmit, sőt, valószínűleg jó érzéseket okoztál a dokinak! Nincs ebben semmi fura!
2016. máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Szaerintem menj el nyugodtan de a férjed nélkül igaból ö nem tud mit kezdeni ezzel a szituval ,hisz nögyogyásznál voltatok. Neked meg ez egy természetes reakcio volt ha udvariaságbol kérdezte meg ha nem mert büszke vagy a gyerekeidre és megmutattad és is ezt tettemm volna. Csináltam én már égöbb dolgokat na és aztán emberek vagyunk. Mert ö mindig minden helyzetbe jól dönt nem? 100% hogy ö sem tökéletes.
2016. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem gáz. Mi a 6 hetes kontrollra vittük a babát is (magánrendelés) és a doki percekig nézegette, beszélt neki, meg kérdezgetett róla.
2016. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki.
2016. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
A férjed egy pocs!!
2016. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!