Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gusztustalan ahogy viselkedtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gusztustalan ahogy viselkedtem?

Figyelt kérdés

Bulizni voltam, és iszogattunk. Kicsit sokat ittam, de nem voltam KO.

Tudtam mit csinálok, emlékszem mindenre.

Van egy haverom akit 13 éve ismerek, jóban vagyunk, és hát ő is iszogatott. Aztán az történt hogy elhívott olyan elhagyatott helyre, és megcsókolt. Én meg viszonoztam, aztán elkezdett simogatni (nem nyúlt be a bugyimba) de aztán leállítottam, és nem engedtem neki.

Most meg cikin érzem magamat, és nem szivesen találkoznák vele, mert kínos... Ribisen viselkedtem? Először fordult velem ilyen elő

20/L



2015. aug. 9. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel szingli vagy szerintem ennyi belefér. Kicsit elkapott a buli heve de a lényegnél észnél voltál. Nyugodtan találkozhatsz vele meg kell mondani, hogy ez csak a buli heve miatt volt meg ittatok is és kész. 25/F
2015. aug. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez ribis? Ezt vagy azok a férfiak mondják, akiket visszautasítanak a nők, vagy azok, akik maguk is így viselkednek, de az mint tudjuk, macsó dolog.
2015. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A pia köztudottan oldja a gátlásokat és kedélyjavító. Eltompul az ember és olyan dolgokat is bevállal amit józanul soha...nem véletlenül figyelmeztetnek a szülök!!!

Úgy gondolom nem követtél el nagyobb hibát, ez egy jó lecke volt számodra. Megtapasztaltad mivel járhat, ha túlzásba viszed a piálást.Igazából nincs mit szégyellned, tisztázd a "barátoddal" a történteket és szögezd le, hogy ez nem ismétlődhet meg.

37F

2015. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kezdek megnyugodni...Ment a zöld kéz mindenkinek! ;)
2015. aug. 9. 11:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mivel van problémád. Egyikőtöknek sincs senkije és kívánjátok egymást.

Tudod felnőtt korban csókkal is ki szokták mutatni a vonzalmat.

2015. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez nem ribis. Buli volt ittatok, jól éreztétek magatokat, ennyi.
2015. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted jöjjetek össze.
2015. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!