Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha éjjel hétvégén vagy ünnepna...

Ha éjjel hétvégén vagy ünnepnapokon bármilyen gondod adódik s amúgy van fogadott orvosod, őt hívod először vagy ügyeletre mész?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az orvosomat hívnám, ha s mobilját megadta.
2016. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ügyeletre megyek.Ha olyan sürgős gondom van,ami éjjel v. Hétvégén nem tűr halasztast az orvosom latatlanban műszerek nelkul semmit nem tud csinalni,ellenben az ugyelet azonnal kezel...ez veszhelyzet,nem olyan,mint a szules
2016. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ügyeletre, nálunk nagyon jó ilyen szempontból a női klinika (Szeged). Amikor nagy baj volt, felhívták. Amikor nem volt nagy baj, volt olyan doki több is, aki nem hívta, nem volt szükséges, de a kis rezidens dokinő felhívta és tájékoztatta. Két külön terhességről beszélek, az elsőnél 3-szor is voltunk bent vérzés miatt, félidő után ott is lett a nagy baj, a másodiknál csak egyszer mentünk be, keményedéseket éreztem, ott volt a kisdoktornő.
2016. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak mert éjjel bent voltam és lecsesztek hogy miért nem a dokimat hívom hisz azért fizetek neki.

Én is úgy gondoltam hogy ha baj van úgyis szólnak neki amúgy meg éjjel ott vannak a kórhàzban .Minek zavarjam az orvosomat .Értem miért mondtàk de nem gondoltam hogy ez akkora problèma.

2016. máj. 30. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Én felhívnám és ha itthon van és nem ő ügyel, akkor bejönne. Ha nem tudna bejönni, akkor pedig felhívja az ügyeletes páros azon tagját, aki normális, hogy menni fog egy betege. Ezt ő maga ajánlotta fel így, mert fóbiásan félek a nőgyógyászoktól, volt már pánikrohamom is és az első szülésemnél az ügyeletes orvos egy hentes volt és akkor megfogadtam, hogy nem megyek csak úgy akárkihez, ha nem muszáj. De első terhességemnél bementem volna simán az ügyeletre, de azóta már sok mindent láttam, tapasztaltam nőgyógyászati téren és sajnos nálunk a 10 orvos fele brutálisan bunkó, nemtörődöm, de ezzel mindenki tisztában van, így az ügyeletet is próbálják úgy szervezni, hogy legyen egy normális a párosban, emellett sajnos az öt hentes közül négy masszív alkoholista és rendszeresen isznak ügyeleti időben is...
2016. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én az orvosomat hívnám.

gondolom. nem voltam ilyen helyzetben, mert a szülést nem vállalta.

2016. máj. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!