Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit illik adni? Nem volt...

Mit illik adni? Nem volt fogadott dokim de akinél szültem ahhoz megyek 6 hetes kontrolra! De nagyon rendes volt mit vigyek neki?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
ha telik rá, és meg vagy elégedve, adhatsz borítékot, én olyan 20e-t adnék.
2016. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Utána kérdeztem 80 nála egy szülés! Sokat nem tudok keveset meg nem akarok! Meg pénzt nem is szeretnék!
2016. ápr. 14. 20:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó minőségű bor? Ajándékkosár? Azzal nem lehet mellélőni..
2016. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor vigyél egy üveg jobb fajta piát ( Minőségi bor, whisky, unicum) Ha ő nem iszik akkor is felhasználja majd ha vendégei lesznek :) Valami dísztayót vegyél, de diszkréten tedd be a táskádba hogy mások ne lássák! :)
2016. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdezz utána annak is, hogy mi a hobbija, mit szeret.

Ha szeret olvasni, adhatsz neki pl. könyvutalványt, vagy ha szereti a komoly zenét, egy jó koncert jegyet (persze két darabot), vagy színház, ilyesmi.

2016. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos valoszinu a penznek orul a legjobban, tudok olyan orvosrol, aki az ajandekot, tobbek kozott ezert, el se fogadja! Inkabb add neki a whiskey arat!
2016. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a 80 az nyilván annak, aki éjjel is beriasztja, ha arról van szó. A 20 bőves bőven elég.


Vihetsz bort, de most őszintén, egy kb ismeretlennél nagyon nagy mázli kell, hogy valóban eltaláld, minek örülne, arról nem beszélve, hogy mindenki a pénznek örül legjobban (ilyen esetben, mikor kb. idegenekről van szó)

2016. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

megmondom őszintén, én nem adnék...

mi az, amiben 'nagyon' rendes volt?


én anno 6 orvossal szültem... ebből az volt az én dokim, aki megindította a szülést, aztán hazament, mert ügyeletes volt előző éjjel.

6 orvosnak nem tudtam volna adni, mondjuk nem is akartam.

A dokim pedig megelégedett azzal, hogy 2 puszi kiíséretében megköszöntem.

2016. ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az, hogy 80e nála a szülés Téged nem kötelez semmire, mivel nem volt a fogadott dokid. Vegyél egy jópofa képeslapot, tedd bele azt az összeget amit úgy gondolsz, hogy erre szánsz, és add oda két puszi kíséretében. Szerintem, mivel nem számít Tőled pénzre, nem is bőghetsz le! És Gratula a babához :)
2016. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Megkérdezhetem melyik kórházban szültél? Én még bőven előtte állok, de nem szeretnék választott dokit. Köszi :)
2016. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!